Dzieci kukurydzy

i

Autor: Buena Vista Pictures/Courtesy Everett Collection/Everett Collect; EAST NEWS

Dzieci kukurydzy powracają w krwawym zwiastunie. Nowy horror już wywołuje ciarki!

2023-02-17 15:25

Dzieci kukurydzy wracają na ekrany! W polskich kinach pojawi się kolejna adaptacja kultowej powieści Stephena Kinga. Szykuje się niezwykle krwawa przygoda z opętaną dziewczynką w roli głównej. Pierwszy zwiastun nowego horroru już wywołuje ciarki na plecach!

Dzieci kukurydzy to jedna z najmroczniejszych pozycji w repertuarze Stephena Kinga. Tytuł spodobał się szczególnie filmowcom, którzy nakręcili naprawdę sporo filmów na podstawie historii amerykańskiego pisarza. Pierwsz adaptacja zadebiutowała na wielkim ekranie jeszcze w 1984 roku i doczekała się wielu kontynuacji, a nawet remake'u w telewizji. Wszystko wskazuje na to, że "Dzieci kukurydzy" są na tyle interesującym tytułem, że nie warto z niego rezygnować. Właśnie do kin zmierza nowy film, a razem z nim niezwykle krwawe szaleństwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Erotyk "Emmanuelle" powraca po latach w nowej obsadzie. Rozpali zmysły jak oryginał?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Dzieci kukurydzy wracają! O czym jest film?

Główną bohaterką horroru jest opętana przez ducha na umierającym polu kukurydzy dwunastoletnia dziewczynka. Dziecko postanawia skompletować grupę rówieśników, by wspólnie z nimi rozpocząć krwawy mord i zabić wszystkich (nawet dorosłych), którzy się jej sprzeciwiają. We wszystkim będzie próbował jej przeszkodzić sprytny licealista, który nie pochwala zachowania opętanej bohaterki.

Sonda
Lubisz horrory klasy Z?

Dzieci kukurydzy 2023. Kiedy premiera w kinach?

Fani mrocznych historii mogą już zacierać ręce, bo na film nie trzeba będzie długo czekać. Za reżyserię i scenariusz nadchodzącego horroru odpowiada twórca "Prawa zemsty" i "Rekruta" - Kurt Wimmer, a w obsadzie zobaczymy Elenę Kampouris, Kate Moyer, Bruce'a Spence'a i Callan Mulvey. Premiera "Dzieci kukurydzy" została zaplanowana 3 marca 2023 roku. Będzie to jedenasty film w tym uniwersum. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE