Dumbo Tima Burtona: zobacz zwiastun aktorskiej wersji filmu! Kiedy premiera?

2018-06-14 11:11
Dumbo Tima Burtona: zobacz zwiastun aktorskiej wersji filmu! Kiedy premiera?
Autor: screen youtube.com/user/DisneyMovieTrailers screen youtube.com

Dumbo: zwiastun aktorskiej wersji filmu w reżyserii Tima Burtona pojawił się w sieci! Jak wygląda sympatyczny słonik w takim wydaniu?

Dumbo Tima Burtona ma już swój pierwszy zwiastun! Na aktorską wersję filmu czeka rzesza fanów tego disneyowskiego klasyka. Burton słynie z bardzo charakterystycznego stylu, a jego filmy, nawet te dla dzieci, miewają często elementy kina grozy. Czy tak będzie również w przypadku Dumbo? Sprawdź, kiedy nowa wersja filmu o latającym słoniku trafi do kin.

Dumbo: zwiastun filmu Tima Burtona

W ostatnim czasie w kinach pojawiło się bardzo dużo aktorskich remake'ów znanych animacji. Doczekaliśmy się m.in. nowej wersji Kopciuszka, Pięknej i Bestii czy Księgi dżungli, a w planach jest także m.in. Mulan czy Król lew. Jednym z najbardziej oczekiwanych remake'ów pozostaje jednak Dumbo, a to głównie za sprawą tego, że za reżyserię nowej wersji filmu wziął się sam Tim Burton.

Disney: premiery najbardziej oczekiwanych filmów, które musisz obejrzeć!

Reżyser wielkokrotnie udowodnił już, że ma bardzo bujną wyobraźnię i mocno abstrakcyjne pomysły. W połączeniu z tym, że oryginalna wersja animacji o słoniku z 1941 roku była dość psychodeliczna (przez scenę z tańczącymi słoniami pewnie wielu dorosyłych ma nadal koszmary), po remake'u Burtona możemy chyba spodziewać się naprawdę wszystkiego. Jak wypadnie finalna wersja, przekonamy się już 29 marca 2019 roku, kiedy film trafi do kin. Póki co razie możemy zobaczyć, jak wygląda jego pierwszy zwiastun:

NAJNOWSZE