Disney: premiery najbardziej oczekiwanych filmów, które musisz obejrzeć!

2018-06-21 12:42
Disney
Autor: screen z youtube/DisneyFilmy

Walt Disney Company opublikował listę z datami premier wszystkich nadchodzących filmów, które zobaczymy w nadchodzących latach. Szykują się same kinowe hity!

Każda premiera filmu Disneya to potencjalny kinowy hit. Walt Disney Company opublikował listę filmów oraz daty premier nadchodzących produkcji, którymi będziemy cieszyć się w kolejnych latach. Teraz spokojnie możecie sobie wpisać do kalendarza termin najbardziej wyczekiwanych filmów m.in. Iniemamocni 2, Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, Dziadek do orzechów, Dumbo i wiele innych. Sprawdźcie pełną listę produkcji Disneya, które pojawią się w ciągu najbliższych dwóch lat.

Disney: premiery - Czarna Pantera

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata. Polska premiera 14 lutego. (opis dystrybutora)

Disney: premiery - Pułapka czasu

Pułapka czasu to widowiskowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie (Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Chris Pine, Mindy Kaling), będąca ekranizacją ponadczasowej powieści autorstwa Madeleine L’Engle. Polska premiera była zaplanowana na 9 marca, niestety film został wycofany z dystrybucji w kinach w naszym kraju.

Disney: premiery - Avengers: Wojna bez granic

Avengersi łączą siły, aby zmierzyć się z tytanem Thanosem oraz będącą w jego posiadaniu rękawicą nieskończoności. Polska premiera 26 kwietnia.

Disney: premiery - Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Film koncentrować ma się na losach młodego Hana Solo (Alden Ehrenreich) oraz jego przyjaciela Lando Calrissiana (Donald Glover). Polska premiera 25 maja.

Disney: premiery - Iniemamocni 2

Iniemamocni 2 po trzynastoletniej przerwie wracają na ekran! W jakiej formie po tylu latach są Pan Iniemamocny, Elastyna, Wiola, Maks i Jack? Jakie przygody czekają rodzinę superherosów? Zobaczcie zwiastun Iniemamocnych 2. Polska premiera 13 lipca.

Disney: premiery - Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp (na razie brak polskiego tytułu) to fantastycznonaukowy film akcji na podstawie postaci komiksowych o tych samych imionach. Za reżyserię filmu odpowiedzialny będzie Peyton Reed. Polska premiera 3 sierpnia.

Disney: premiery - Goodbye Christopher Robin

Hitoria A.A. Milne’a - twórcy najsłynniejszego misia na świecie - Kubusia Puchatka! Światowa premiera 29 września.

Disney: premiery - Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Dziadek do orzechów to jedna z najpiękniejszych opowieści wigilijnych. Znana baśń cieszy się dużą popularnością szczególnie w wersji baletowej. Na ekran przenoszono ją wielokrotnie. Tym razem słynna historię zdecydował się przygotować Disney. Polska premiera 2 listopada.

Disney: premiery - Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Jak wskazuje tytuł, bohaterowie pierwszej części filmu, Ralph i Wandelopa, ze swoich gier przeniosą się do sieci. Polska premiera 11 stycznia 2019.

Disney: premiery - Mary Poppins Returns

Polska premiera 25 grudnia.

Disney: premiery - Dumbo

Polska premiera 29 marca 2019 roku.

Disney: premiery - live-action retelling of Aladdin

Światowa premiera 24 maja 2019 roku.

Disney: premiery - Toy Story 4

Światowa premiera 2 sierpnia 2019 roku.

Disney: premiery - Artemis Fowl

Światowa premiera 15 sierpnia 2019 roku.

Disney: premiery - Gwiezdne Wojny IX

Światowa premiera 19 grudnia 2019 roku.

Disney: premiery - Mulan

Polska premiera: 27 marca 2020.

Disney: premiery - Król Lew

Polska premiera: 19 lipca 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE