Dom z papieru - ważna wiadomość od Profesora. Musicie się spieszyć!

2021-09-13 11:02 Ewelina Kulasza
Dom z papieru - sezon 5
Autor: materiał prasowy Netflix

Hola! Z tej strony Profesor. Teraz oczekuję chwili skupienia, ponieważ mam bardzo ważną wiadomość do przekazania. Możecie w to nie wierzyć, ale przez ostatnie miesiące obmyślałem plan znalezienia Największego Fana "Domu z papieru" w Polsce. To nie udałoby się bez mojego gangu, do którego zrekrutowałem najlepszych, najbardziej lojalnych i najodważniejszych ludzi. Dzięki nim udało się przejąć ten kanał, który umożliwi przekazanie specjalnego zadania dla wszystkich fanów serialu. Dam Wam wskazówki, przeprowadzę przez cały mój plan. Spieszcie się, bo zegar tyka... tik-tak, tik-tak.

Poszukiwanie Największego Fana Domu z papieru [ZASADY]

Ci, którzy chcą zdobyć tytuł Największego Fana "Domu z papieru" w Polsce, muszą najpierw pomyślnie przejść pierwszy ważny etap - Quiz z wiedzy o serialu.  Liczę, że wykażecie się w nim znajomością przygód mojego zespołu. Na to zadanie przeznaczyłem tylko kilka dni. Na stronie www.najwiekszyfan.pl do 23:59 w piątek 17 września czekają na Was pytania jednokrotnego wyboru oraz jedno otwarte. Wasze odpowiedzi potwierdzą, kto jest prawdziwym fanem i kto przejdzie do następnego etapu. 

W mojej Akademii mogą znaleźć się tylko najlepsi. 100 osób, które uzyska najlepszy wynik w quizie będzie musiało zdobyć moje zaufanie. Pewnie zastanawiacie się, co to znaczy… W tej fazie konieczne będzie nagranie wideo, przekonującego mnie, że tytuł Największego Fana "Domu z papieru" w Polsce powinien trafić właśnie do autora filmu. Tylko 6 osób zaproszę do swojej Akademii, w której poddam finalistów ostatecznej próbie.

Na zmagania finałowej szóstki będą patrzeć wszyscy! W środę 24 listopada, biorących udział w różnorodnych konkurencjach finalistów, będzie można oglądać na kanale Youtube Netflix Polska. To właśnie wtedy poznamy Największego Fana "Domu z papieru" w Polsce i tym samym zdobywcę prawdziwej sztabki złota. Walczcie do końca, nigdy się nie poddawajcie.

Dom z papieru - jak dobrze znasz serial?

Pytanie 1 z 13
Czyj głos w serialu Dom z papieru ma narrator?
Dom z papieru - w poszukiwaniu największego fana!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE