Dom z Papieru - czy nadajesz się do ekipy Profesora? Tam mogą być tylko najlepsi! QUIZ

2021-01-21 16:44 Ewelina Kulasza
Koreański dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Dom z Papieru to hiszpański serial, który skradł serca wielu widzów na całym świecie! Na początku nikt nie spodziewał się, że przygody ekipy Profesora będą hitem na międzynarodową skalę. Serial okazał się być strzałem w 10-tkę, a obsada została dobrana fenomenalnie. Czy nadajesz się do teamu Profesora? W ekipie mogą być tylko najlepsi, dlatego sprawdź się w naszym quizie!

Dom z Papieru to fenomen, który trafił na platformę Netflix. Serial wciąga już od pierwszego odcinka, dlatego nic dziwnego, że widzowie go tak uwielbiają. Oprócz zaskakującej, trzymającej w napięciu fabuły, oczywiście z miłosnymi wątkami, przyciągają swoją uwagę także aktorzy, którzy idealnie odegrali swoje role w każdym sezonie. Ich autentyczność i gra autorska przekonała niejedną osobę, dlatego fani cały czas chcieliby śledzić dalsze losy bohaterów. Dom z Papieru liczy obecnie 4. sezony, a nad kolejnym, piątym trwają właśnie prace. Na widzów z pewnością czeka wiele niespodzianek, nowych twarzy, a także zaskakujących wątków.

Oglądając serial Dom z Papieru, zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być w ekipie Profesora? Sprawdź w naszym quizie poniżej, czy nadawałbyś się do tego teamu. W nim mogą być tylko najlepsi!

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE