Dom z papieru 5 z zaskakującym zakończeniem! Tego nikt się nie spodziewa

2020-08-03 9:40 EK
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix

Piąty, najnowszy sezon uwielbianego przez wszystkich widzów serialu Dom z Papieru nadchodzi wielkimi krokami. Fani z niecierpliwością czekali na nowe informacje w sprawie premierowych odcinków. W końcu Netflix ujawnił kilka smaczków dotyczących kolejnej odsłony. Wśród wielu pozytywów jest jedna wiadomość, która może zaskoczyć widzów...

Dom z papieru to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix. Każdy nadchodzący sezon zawsze budzi ogromne emocje oraz przyciąga przed ekrany wielu widzów. Historia sprytnych bohaterów, przystojni aktorzy, intrygujące aktorki oraz ścieżka dźwiękowa, okazały się być strzałem w dziesiątkę. Każdy z sezonów od razu został bardzo dobrze odebrany, a odcinki trzymały w napięciu niejednego widza. Niedawno Netflix oficjalnie potwierdził, że wielkimi krokami zbliża się 5. sezon Domu z Papieru. Od poniedziałku 3 sierpnia tego roku mają ruszyć zdjęcia do produkcji, które początkowo będą odbywać się w Danii, a następnie przeniesie się do Hiszpanii oraz Portugalii.

Niestety razem z pozytywną informacją o powstaniu piątego sezonu La Casa de Papel, Netflix ogłosił również, że będzie to ostatnia odsłona przygód hiszpańskich przyjaciół.

Dom z papieru - nowi aktorzy [OBSADA]

To jednak nie koniec niespodzianek! Do aktorskiej obsady serialu Dom z papieru dołączy również dwóch nowych aktorów. Są nimi Miguel Angel Silvestre oraz Patrick Criado, jednak nie wiadomo jak dużą rolę odegrają w nadchodzącym sezonie. Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze zwiastuny, a także oficjalne ogłoszenie daty premiery na Netflix.

Dom z papieru sezon 5 - co już wiadomo?

Produkcja 5 sezonu rusza 3 sierpnia. Ta część serialu będzie się składać z 10 odcinków. Alex Pina, twórca i producent wykonawczy, powiedział: „Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu „Dom z papieru”. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.”

Wśród stałej obsady serialu znajdą się: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) , Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia) i wielu innych.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE