Dom z papieru

i

Autor: Materiały Prasowe

Dom z papieru sezon 5 - teorie, spoilery, przecieki. Jak zakończy się serial?

2020-12-09 10:49

Kiedy na Netflix trafiły pierwsze odcinki Domu z papieru, nikt z pewnością nie spodziewał się, jakim hitem okaże się ten hiszpański serial. Dość powiedzieć, że w 2020 roku sezon czwarty Domu z papieru był najczęściej oglądanym serialem na świecie! Popularność produkcji sprawiła, że fani tym bardziej nie mogli uwierzyć, gdy twórcy zapowiedzieli, iż nadchodzący piąty sezon będzie jednocześnie finałowym.

Dom z papieru sezon 5 - spoilery, teorie fanów, przecieki. Jak zakończy się serial i czego możemy spodziewać się po finałowych odcinkach? Jedno jest pewnie - oczekiwania fanów wobec zakończenia Domu z papieru są ogromne. Wydaje się jednak, że twórcy mają tego świadomość i zamierzają je spełnić. Jak wyjawił niedawno Alex Pina, prace nad historią piątego sezonu trwały niemal rok!

Dom z papieru sezon 5 - spoilery, przecieki, teorie fanów

Sezon czwarty zakończył się dramatycznym cliffhangerem, a Profesor trzymany jest na muszce przez Alicię Sierrę. Już sam ten fakt oznacza, że finał Domu z papieru będzie niezwykle emocjonujący. Alvaro Morte, aktor wcielający się w postać Profesora, podczas wywiadu w trakcie Chelsea Film Festival, wyjawił, że przewiduje on dość nieciekawe zakończenie dla swojej postaci:

Profesor był bardzo dziwnym facetem, bardzo samotnym facetem, a to, co wydarzyło się z grupą, to naprawdę mały rozdział w jego życiu. Jeśli mówimy o końcu postaci, myślę, że w pewnym momencie chciałbym zobaczyć, jak wraca do tej samotności. Do tego samotnego życia jest przyzwyczajony i w tym czuje się najbardziej komfortowo. Mam nadzieję, że to uszanujecie

Jak dobrze znasz serial Dom z papieru?

Pytanie 1 z 15
Ile sezonów obecnie liczy serial?

Alex Pina, twórca serialu, w oświadczeniu dla Netflixa, podkreślił, że finałowy sezon jest zdecydowanie najbardziej emocjonującym ze wszystkich, jakie dotychczas powstały. Wyjawił także, że finał dla całej grupy będzie przypominał wojnę. Fani serialu również mają swoje teorie, jak może zakończyć się ta historia. Część osób przypuszcza, że Profesor zginie, a serial zakończy się klamrą - rozpoczął się od niego i na jego śmierci się skończy. Fani mają także teorię, że cała grupa ostatecznie trafi do więzienia - tym razem może być im bardzo ciężko się wydostać. Wśród teorii fanów pojawiła się również taka, że Profesor zginie, jednak pałeczkę po nim przejmie Tokio, która jest narratorką opowieści. Być może będzie to nawet wstęp do spin-offu kolejnego serialu? Czy przecieki i teorie fanów się potwierdzą, dowiemy się jednak dopiero, gdy piąty sezon Domu z papieru trafi na Netflix. Dokładna data nie jest jeszcze znana, jednak prawdopodobnie nastąpi to w połowie 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE