„Doda. 12 kroków do miłości” - willa

i

Autor: Materiały prasowe

Doda. 12 kroków do miłości - kiedy ostatni odcinek show?

2022-10-23 9:04

Program Dody 12 kroków do miłości cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Co tydzień dostają oni wgląd w życie jednej z największych polskich gwiazd muzyki. Czy piosenkarka znajdzie prawdziwą miłość? Czego dowie się sama o sobie? Tego dowiemy się w finale. Data ostatniego odcinka jest już znana.

Doda. 12 kroków do miłości to zdecydowanie jeden z największych hitów jesiennej ramówki Polsatu. Co sobotę widzowie mogą oglądać, jak piosenkarka radzi sobie na zaaranżowanych przez producentów formatu randkach z zupełnie obcymi mężczyznami. I choć kandydaci, którzy pojawili się w dwóch pierwszych odcinkach show, nie przypadli do gustu Dodzie, to w trzecim odcinku artystka została pozytywnie zaskoczona. 39-letni Mateusz zaprosił ja na spacer po Podkowie Leśnej, dokąd Doda musiała dojechać kolejka podmiejską, natomiast 32-letni ginekolog Łukasz zaproponował jej przejażdżkę motorem do zamku. Co ciekawe, jak Doda przyznała w swoich mediach społecznościowych, ostatni odcinek programu nie został jeszcze nagrany. Znana jest już jednak data jego emisji.

Fanki oszalały na punkcie tego ginekologa! Sama Doda poczuła do niego chemię

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Doda. 12 kroków do miłości - kiedy finał?

Ostatni odcinek show Doda. 12 kroków do miłości może okazać się zaskoczeniem dla wszystkich fanów piosenkarki, jak i poświęconego jej formatu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka wyznała, że jej reality show składa się z 10 odcinków, a wielki finał zobaczymy 5 listopada.

Sonda
Oglądasz show "Doda. 12 kroków do miłości"?