Doda i Łukasz Ciastoń

i

Autor: AKPA//materiały prasowe Polsat

Fanki oszalały na punkcie tego ginekologa! Sama Doda poczuła do niego chemię

2022-09-18 14:44

Program 12 kroków do miłości trwa w najlepsze. Do tej pory Doda nie kryła rozczarowania zaproponowanymi jej kandydatami. Sytuacja zmieniła się w 3. odcinku show, kiedy artystka wybrała się na randkę z Łukaszem, na co dzień pracującym jako ginekolog. Mężczyzna wpadł w oko nie tylko jej, ale i tysiącom fanek przed telewizorami.

Sprostać oczekiwaniom Dody nie jest łatwo. Jemu w jakimś stopniu się to jednak udało! Piosenkarka, która ma na swoim koncie dwa zakończone małżeństwa i kilka nieudanych związków, postanowiła wziąć sprawy we własne ręce i wpadła na pomysł stworzenia własnego reality-show. 12 kroków do miłości to program, którym Doda pod okiem psychologa analizuje randki z obcymi mężczyznami. I o ile kandydatów, których poznaliśmy w pierwszym i drugim odcinku, artystka odprawiła z kwitkiem, tak podczas randki wyemitowanej w 3. odcinku show jej serce zabiło nieco mocniej. Gwiazda przyznała wprost, że poczuła seksualną chemię! Mężczyzną, który zawrócił w głowie piosenkarce, okazał się być mieszkający na co dzień w Poznaniu i pracujący jako ginekolog Łukasz Ciastoń. Brunet wpadł w oko nie tylko Dodzie, ale i tysiącom fanek przed telewizorami.

Przystojny ginekolog namieszał Dodzie w głowie. TO zaskoczyło go w niej najbardziej!

Doda oszukana przez ekipę i... fanów! Cały wywiad z gwiazdą

Ginekolog z show Dody

Łukasz Ciastoń, bo tak naprawdę nazywa się bohater 3. odcinka show 12 kroków do miłości, na co dzień pracuje jako ginekolog. Mężczyzna ukończył studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i jak podkreśla, do jego głównych zainteresowań należy onkologia, a dokładniej diagnostyka i leczenie nowotworów w obrębie jajnika, trzonu macicy oraz szyjki macicy. Prywatnie wielką pasją Łukasza są także motocykle, o czym mogliśmy dowiedzieć się z ekranów telewizora. Połączenie tych dwóch światów od razu wzbudziło ciekawość piosenkarki, jak i tysięcy fanek przed telewizorami, które postanowiły znaleźć Łukasza w mediach społecznościowych. Niektórym z nich udało się to bez problemu!

Łukasz, jak nie wyszło Ci z Dodą, to zapraszam na kawę do stolicy - napisała pod zdjęciem lekarza jedna z widzek.

Jak widać, Łukasz nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Myślicie, że Doda da mu jeszcze szansę?

Sonda
Oglądasz show "Doda. 12 kroków do miłości"?

Zaufanie i relacje w związku to podstawa udanego związku.

Często błędy na tym polu prowadzą do najprostszego rozwiązania - rozwodu. Jak należy zatem dbać o wzajemne relacje z partnerem. Jak odbudowywać stracone zaufanie? Posłuchaj rozmowy w podcaście Drogowskazy.

Listen to "O ratowaniu relacji damsko-męskich. [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.