Disney+ nowości na luty 2024. Wśród premier “Szōgun” i “Marvels”

i

Autor: Disney+ Disney+ nowości na luty 2024. Wśród premier “Szōgun” i “Marvels”

Premiery filmowo-serialowe

Disney+ z nowościami na luty. Wśród premier “Szōgun” i “Marvels”

2024-02-01 12:40

Co oglądać w lutym w Disney+? Na platformie pojawi się kilka ciekawych nowości, zarówno filmowych jak i serialowych. Zatem – jak prezentuje się rozpiska na ten miesiąc?

Disney Plus – filmy i seriale na luty 2024. Przed nami przede wszystkim debiut jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali miesiąca — Szōgun przeniesie nas do świata feudalnej Japonii, serwując opowieść znaną z kart kultowej powieści Jamesa Clavella. Ponadto znów spotkamy Parszywą zgraję z Odległej Galaktyki oraz budzącą skrajne emocje superbohaterkę Marvela w streamingowym debiucie The Marvels.

SPRAWDŹ TEŻ: Serialowe nowości na luty (wszystkie platformy). Wśród premier “Rojst Millenium” i nowe “Tokyo Vice”

Disney+ na luty 2024 – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

Bez zbędnego przedłużania – poniżej zamieszczamy listę najciekawszych filmowo-serialowych nowości od Disney+, które ukażą się w lutym br.

THE MARVELS —7 lutego

Carol Danvers znana jako Kapitan Marvel zdołała odzyskać swą prawdziwą tożsamość od tyranów Kree i dokonała zemsty na Najwyższej Inteligencji. W konsekwencji Carol niesie na swych barkach ciężar zdestabilizowanego świata. Pełniąc swoje obowiązki, Carol Danvers / Kapitan Marvel przypadkowo trafia do rewolucjonisty Kree. Jej moce łączą się z mocami superfanki z Jersey City, Kamali Khan – Ms. Marvel – oraz z siostrzenicą Carol, z którą nie utrzymuje kontaktów, obecnie astronautką S.A.B.E.R, kapitan Monicą Rambeau. Teraz to niezgrane trio musi wspólnymi siłami dać prawdziwy popis i w zgrany sposób uratować świat jako The Marvels.

SUNCOAST — 9 lutego

Zainspirowana wydarzeniami ze swojej młodości reżyserka Laura Chinn ukazuje losy nastolatki, która razem ze swoją zuchwałą matką, opiekuje się ciężko chorym bratem. Dziewczyna nawiązuje nieoczekiwaną przyjaźń z ekscentrycznym aktywistą, w cieniu trudnych decyzji związanych ze złożonym przypadkiem medycznym.

GWIEZDNE WOJNY: PARSZYWA ZGRAJA, SEZON 3 —21 lutego (trzy odcinki, kolejne co tydzień)

Walka Jednostki 99 z nowo powstałym Imperium znajduje swój efektowny finał.

SZōGUN — 27 lutego (pierwsze dwa odcinki, kolejne co tydzień)

10-odcinkowa limitowana seria od FX, która zabiera widzów do stojącej u progu wojny domowej Japonii z roku 1600. Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada) musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Niespodzianie do wybrzeża jednej z japońskich wiosek rybackich przybija tajemniczy statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne’em na pokładzie. Informacje, które ma przybysz, mogą pomóc Toranadze w walce o władze. Losy Toranagi i Blackthorne'a nierozerwalnie wiążą się z ich tłumaczką, Todą Mariko (Anna Sawai) – tajemniczą chrześcijańską szlachcianką i ostatnią przedstawicielką zhańbionego rodu. Służąc swemu panu w tym napiętym okresie politycznym, Mariko musi pogodzić współpracę z Blackthorne’em ze swoją wiarą, której zawdzięcza życie, oraz zobowiązaniami wobec zmarłego ojca.

Walentynki z Disney +. Co obejrzeć na platformie 14 lutego?

W połowie lutego obchodzimy Walentynki, czyli komercyjne święto miłości, które wiele osób uwielbia spędzać przez ekranem, racząc się jakimś dobrym romansidłem, czy romkomem. Co w tym roku oferuje Disney+? Oto lista najciekawszych propozycji:

  • Romeo i Julia,
  • Titanic,
  • West Side Story,
  • Piękna i Bestia,
  • Zakochany kundel,
  • Gwiazd naszych wina,
  • Ten pierwszy raz,
  • Tacy jesteśmy.

SPRAWDŹ TEŻ: 5 filmów dla osób, które nie znoszą Walentynek

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #26