Co obejrzeć w ramach anty-Walentynek?

i

Autor: kadr z wideo

5 filmów dla osób, które nie znoszą Walentynek

2023-02-14 9:10

Walentynki to święto, które jedni kochają, inni zaś nienawidzą. Macie dość cukierkowych opowieści o miłości, które niewiele mają wspólnego z realny życiem i szukacie ciekawej alternatywny? Oto 5 filmów, które pomogą wam przetrwać tegoroczne święto zakochanych.

Dla jednych uroczy, pełen miłości dzień, w którym możemy przypomnieć drugim połówkom o naszym bezgranicznym uczuciu. Dla innych – komercjalizacja więzi międzyludzkich, sztuczność i tandeta, tudzież bolesna przypominajka o samotności. Walentynki mają wiele oblicz i jeśli zaliczacie się w poczet osób, które ich wybitnie nie znoszą i marzy wam się po prostu miły wieczór przed telewizorem, proponuję 5 filmów, które idealnie nadadzą się na tę okazję.

5 filmów dla osób, które nie znoszą Walentynek

W galerii załączonej poniżej znajdziecie 5 filmów oscylujących wokół tematyki związków, miłości i Walentynek, którym daleko jednak do przesłodzonych komedii romantycznych i melodramatów. Postawiłam na różnorodność, zatem na liście znalazł się między innymi slasher, ciężki dramat, a także czarna komedia. Czyli – dla każdego coś dobrego.

Sonda
Czy obchodzisz Walentynki?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3