Disco polo - 25 lat później: dni i godziny emisji. Kiedy i o której na Polsacie?

2020-02-25 16:51
Marcin Miller
Autor: WBF

Polsat od wielu lat promuje muzykę disco polo i jest pod tym względem zdecydowanym pionierem, jeśli chodzi o polską telewizję. W połowie lat 90. w niedzielne poranki na antenie stacji można było oglądać legendarny już program Disco Relax, który zbierał przed ekranami telewizorów ogromną widownię. Polsat postanowił po latach w pewien sposób wrócić do tego formatu, jednak w nowej odsłonie.

Disco polo - 25 lat później: dni i godziny emisji. Kiedy i o której na Polsacie? Nowy program stacji z pewnością może przywołać wspomnienia u wielu osób, które pamiętają jeszcze pierwsze tego typu programy. Disco polo w naszym kraju jest cały czas niezwykłe popularne, a jego fenomen zdaje się wręcz w ostatnim czasie wzrastać.

Disco polo - 25 lat później: dni i godziny emisji. Kiedy i o której na Polsacie?

Nowy program będzie można oglądać w sobotnie poranki o godzinie 10:40 począwszy od 14 marca 2020. Powtórki programu emitowane będą także na Polo TV oraz Disco Polo Music. Disco polo - 25 lat później poprowadzą Marcin Miller, Edyta Folwarska oraz Marcin Kotyński.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Polsatu, program Disco polo - 25 lat później będzie skupiał się przede wszystkim na pokazaniu widzom, jak ten gatunek zmieniał się przez ostatnie ćwierć wieku. Nie zabraknie też wywiadów z największymi gwiazdami.

NAJNOWSZE