Disco polo - 25 lat później: prowadzący. Kto poprowadzi nowy program Polsatu?

2020-02-25 14:15 kw
Marcin Miller
Autor: wbf

Disco polo - 25 lat później to nowa propozycja od Polsatu, która skierowana jest do wszystkich miłośników tego gatunku muzycznego. W cotygodniowym talk-show będą przeprowadzane wywiady z największymi gwiazdami muzyki disco-polo. Widzowie przypomną sobie również artystów, którzy byli bardzo popularni, ale ich kariery nie przetrwały próby czasu. Kogo zobaczymy w roli prowadzących program? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Disco polo - 25 lat później - prowadzący. Kto poprowadzi nowy programu Polsatu? Już w sobotę, 14 marca na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program Polsatu - Disco polo - 25 lat później. Widzowie będą mieli okazję poznać ciekawostki z życia największych gwiazd muzyki tanecznej oraz przypomnieć sobie muzyków oraz zespoły, które po fali popularności zupełnie zniknęły z rynku muzycznego. Kto poprowadzi nowy talk-show?

Disco polo - 25 lat później - prowadzący

Disco polo - 25 lat później to nowy cotygodniowy talk-show, którego pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w sobotę, 14 marca, o godzinie 10:40 w Polsacie. Prowadzący będzie przeprowadzać wywiady z popularnymi gwiazdami muzyki disco polo, którzy zaczynali w latach 90-tych i już wtedy odnosili spore sukcesy. W programie wystąpią również artyści oraz zespoły, którzy dziś są na fali popularności. Nie zabraknie też tych, których czas na scenie szybko się skończył. Pokazane zostaną także materiały z archiwów koncertowych.

Cykl będzie się składać z 13 odcinków. Głównym prowadzącym program będzie Marcin Miller z zespołu Boys. W roli współprowadzących zobaczymy Edytę Folwarską oraz Marcina Kotyńskiego. Pierwszy odcinek zostanie poprowadzony przez Folwarską i Kotyńskiego, natomiast Miller wystąpi w roli gościa. Wokalista Boys w roli gospodarza Disco polo - 25 lat później zadebiutuje w drugim odcinku.

Program Disco polo - 25 lat później będzie również emitowany w Polo TV i Disco Polo Music.

NAJNOWSZE