Dance, dance, dance - jury i prowadzący. Kto jest gospodarzem tanecznego show?

2019-06-13 16:23
Ida Nowakowska
Autor: WBF Ida Nowakowska

TVP tworzy kolejny taneczny program - tym razem jednak jego format ma być nieco inny. Kogo w nim zobaczymy i kto zasiądzie w jury Dance, dance, dance?

Dance, dance, dance - jury i prowadzący. Kogo zobaczymy w tych rolach? Nazwiska jurorów tego programu mogą być dla wielu osób sporym zaskoczeniem! Jednak okazuje się, że uczestników będą oceniać osoby naprawdę doświadczone w temacie tańca. Jedna z nich poradziła sobie już zresztą jako juror w programie tanecznym!

Dance, dance, dance - o co chodzi w programie?

W tym show ponownie zobaczymy tańczących celebrytów, jednak w nieco innym wydaniu niż dotychczas. Tym razem uczestnicy będą musieli mierzyć się z układami choreograficznymi ze znanych teledysków. W oryginalnej wersji programu były to między innymi Telephone Lady Gagi i Beyonce czy Love Yourself Justina Biebera, czyli piosenki, do których klipy mają bardzo charakterystyczne, często niezwykle trudne układy taneczne.

zobacz: Dance, dance, dance sezon 2: kiedy w TVP?

Dance, dance, dance - jury

Skład jurorski w programie będzie trzyosobowy:

  • Ewa Chodakowska
  • Ida Nowakowska
  • Robert Kupisz

Ewa Chodakowska to trenerka fitness, której w Polsce raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ida Nowakowska jest tancerką, która brała udział w pierwszej edycji programu You Can Dance, a lata później została jego jurorką. Mogliśmy oglądać ją także w roli prowadzącej program Bake Off Junior. Wielu widzów może zastanawiać obecność Roberta Kupisza w programie, który przede wszystkim znany jest w Polsce jako projektant mody. Kupisz jednak jest także tancerzem, choreografem oraz trenerem tancerzy - współpracował między innymi z Edytą Herbuś.

Ida Nowakowska zagrała w filmie ze Stevenem Seagalem!

Dance, dance, dance - prowadzący

Prowadzącą program zostali aktorka Barbara Kurdej-Szatan i prezenter Tomasz Kammel, którzy dali się poznać w tej roli między innymi w programie The Voice Kids.

Dance, dance, dance - kiedy oglądać w TVP2?

Program zadebiutował w sobotę 2 marca o godzinie 20:05. Kolejne emitowane są co tydzień.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE