Dance, dance, dance - jury i prowadzący. Kto jest gospodarzem tanecznego show?

2019-06-13 16:23
Ida Nowakowska
Autor: WBF Ida Nowakowska

TVP tworzy kolejny taneczny program - tym razem jednak jego format ma być nieco inny. Kogo w nim zobaczymy i kto zasiądzie w jury Dance, dance, dance?

Dance, dance, dance - jury i prowadzący. Kogo zobaczymy w tych rolach? Nazwiska jurorów tego programu mogą być dla wielu osób sporym zaskoczeniem! Jednak okazuje się, że uczestników będą oceniać osoby naprawdę doświadczone w temacie tańca. Jedna z nich poradziła sobie już zresztą jako juror w programie tanecznym!

Dance, dance, dance - o co chodzi w programie?

W tym show ponownie zobaczymy tańczących celebrytów, jednak w nieco innym wydaniu niż dotychczas. Tym razem uczestnicy będą musieli mierzyć się z układami choreograficznymi ze znanych teledysków. W oryginalnej wersji programu były to między innymi Telephone Lady Gagi i Beyonce czy Love Yourself Justina Biebera, czyli piosenki, do których klipy mają bardzo charakterystyczne, często niezwykle trudne układy taneczne.

zobacz: Dance, dance, dance sezon 2: kiedy w TVP?

Dance, dance, dance - jury

Skład jurorski w programie będzie trzyosobowy:

  • Ewa Chodakowska
  • Ida Nowakowska
  • Robert Kupisz

Ewa Chodakowska to trenerka fitness, której w Polsce raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ida Nowakowska jest tancerką, która brała udział w pierwszej edycji programu You Can Dance, a lata później została jego jurorką. Mogliśmy oglądać ją także w roli prowadzącej program Bake Off Junior. Wielu widzów może zastanawiać obecność Roberta Kupisza w programie, który przede wszystkim znany jest w Polsce jako projektant mody. Kupisz jednak jest także tancerzem, choreografem oraz trenerem tancerzy - współpracował między innymi z Edytą Herbuś.

Ida Nowakowska zagrała w filmie ze Stevenem Seagalem!

Dance, dance, dance - prowadzący

Prowadzącą program zostali aktorka Barbara Kurdej-Szatan i prezenter Tomasz Kammel, którzy dali się poznać w tej roli między innymi w programie The Voice Kids.

Dance, dance, dance - kiedy oglądać w TVP2?

Program zadebiutował w sobotę 2 marca o godzinie 20:05. Kolejne emitowane są co tydzień.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE