Ida Nowakowska zagrała w filmie ze Stevenem Seagalem!

2019-04-24 15:03
Ida Nowakowska i Steven Seagal
Autor: WBF, Richie Buxo/Splash News/East News

O tej dziewczynie w naszym kraju robi cię coraz głośniej! Mimo że Ida Nowakowska znana jest przede wszystkim jako tancerka, osobowość telewizyjna, a obecnie także jurorka w programach tanecznych, ma ona za sobą także przeszłość filmową. I to nie byle jaką! Ida zagrała w filmie z jedną z największych gwiazd amerykańskiego kina akcji - Stevenem Seagalem.

Ida Nowakowska zaskoczy nas chyba jeszcze niejednokrotnie! Wiele lat temu dała się poznać jako uczestniczka w programie TVN You Can Dance. Po latach wróciła do programu jako juror, oprócz tego mogliśmy oglądać ją jako prowadzącą m.in. Bake Off Junior, a także w roli jurora w Dance Dance Dance. Mimo że ma ona wykształcenie taneczne, kilka razy próbowała swoich sił na wielkim ekranie, co zaowocowało zagraniem w filmie ze Stevenem Seagalem! W jaką rolę się wcieliła?

Ida Nowakowska zagrała w filmie ze Stevenem Seagalem

Produkcja ta nosi tytuł Poza zasięgiem i miała swoją premierę w 2004 roku, gdy Ida miała zaledwie 14 lat. Tancerka wciela się tam w postać Ireny Morawskiej, zaginionej nastolatki, którą ma odnaleźć główny bohater - w tę właśnie rolę wcielił się Seagal. Co ciekawe, film ten jest m.in. polskiej produkcji, a część zdjęć do niego była kręcona także w naszym kraju. Oprócz Idy mogliśmy zobaczyć w nim kilku innych polskich aktorów w tym m.in. Krzysztofa Pieczyńskiego, Katarzynę Walter czy Aleksandrę Hamkało.

Jak Ida wypadła w swojej roli, w kilku scenach możecie zobaczyć poniżej. Nic dziwnego, że jej kariera tak rozkwitła, skoro ma za sobą tak mocny start! W późniejszych latach Nowakowska również zagrała epizodyczne role w kilku filmach, m.in. w Sali samobójców.

NAJNOWSZE