Serialowe polecajki

Co obejrzeć w majówkę? Oto seriale wprost idealne na długi weekend

2024-05-01 15:13

Weekend majowy to idealny czas na odpoczynek, “naładowanie baterii” i spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Co jednak począć, gdy pogoda nie dopisuje? Oczywiście sięgnąć po seriale! Jeśli szukacie czegoś do obejrzenia w tegoroczną majówkę, trafiliście we właściwe miejsce. Przygotowaliśmy bowiem przegląd najlepszych (krótkich!) seriali, które umilą wam czas wolny od pracy i wszelkich zmartwień.

Majówka kojarzy nam się oczywiście z grillem, czasem spędzonym z rodziną, przebywaniem na świeżym powietrzu i wycieczkami rowerowymi. Niestety pogoda lubi krzyżować nam plany i jak na złość zsyłać w długi weekend deszcze i burze z piorunami. Wtedy nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaszyć się przed telewizorem (tudzież komputerem) i odpalić lekki, wciągający i najlepiej krótki serial. Po co jednak warto sięgnąć, by nie zmarnować tych cennych godzin naszego życia?

Co obejrzeć w majówkę? Najlepsze seriale na długi weekend

By zapewnić wam murowaną rozrywkę i tegoroczny weekend majowy, przygotowaliśmy listę 5 seriali, które powinniście połknąć w maksymalnie kilka dni. Stawialiśmy głównie na niezobowiązujące produkcje, bo w końcu po co przemęczać swój mózg, gdy mamy odpoczywać, prawda? Nasze propozycje na majówkowy maraton serialowy znajdziecie w galerii podpiętej w górnej części artykułu.

SPRAWDŹ TEŻ: Fajne filmy na wieczór. TOP5 produkcji na poprawę humoru

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3