Co dalej z "Sanatorium miłości? Maria z 6. edycji zdradziła plany produkcji

2024-05-21 14:48

Maria Oleksiewicz była jedną z najpopularniejszych uczestniczek 6. edycji randkowego show dla seniorów - "Sanatorium miłości". Ambitna i przebojowa kobieta skradła serca widzów i kuracjuszy. To właśnie jej w udziale przypadł tytuł "Królowej Turnusu". Choć emocje po wielkim finale ostatniej odsłony jeszcze nie opadły, to Maria uchyliła nieco rąbka tajemnicy odnośnie planów produkcji.

Maria Oleksiewicz dała się poznać jako ambitna, zabawna i pewna siebie bizneswoman. Z powodzeniem prowadziła pensjonat, restaurację i hotel, a także wytwórnię wędlin. Kobieta od początku wiedziała, czego chce i mówiła, że w programie szuka mężczyzny, który podobnie, jak ona będzie konkretny i otwarty w komunikacji. Choć w "Sanatorium miłości" nie udało jej się znaleźć drugiej połówki, to właśnie jej w udziale przypadł tytuł "Królowej Turnusu".

Seniorka z "Sanatorium miłości" to milionerka? Wołali na nią "kaszanka"

Maria Oleksiewicz była najpopularniejszą uczestniczką "Sanatorium miłości 6"

Maria musiała niestety mierzyć się także z nieprzyjemnymi komentarzami pod swoim adresem. Wszystko z powodu jej figury, która daleka była od obecnie przyjętych kanonów. Maria jest także aktywna w mediach społecznościowych i niedawno zaskoczyła wszystkich najnowszymi fotografiami, na których widać, że bardzo schudła. Kobiecie udało się zrzucić już 16 kilogramów.

Schudłam już 16 kg, ale robię to dla siebie i swojego zdrowia, nie dla panów. Jestem puszysta, wiem o tym, ale i tak się panom podobam, wiem to - wyznała w wywiadzie dla tabloidu Fakt.

Jej metamorfoza zachwyciła nie tylko internautów, ale również produkcję programu. Kilka dni temu w rozmowie z Faktem Maria pochwaliła się, że już niebawem poprowadzi własny program, w którym między innymi opowie o diecie, którą stosowała.

Będę miała program, w którym m.in. będę mówiła m.in. o keto diecie - powiedziała.

Co dalej z "Sanatorium miłości"? Maria uchyliła rąbka tajemnicy

Choć emocje po finale ostatniego sezony "Sanatorium miłości" jeszcze nie opadły, to widzowie już zastanawiają się, co dalej z produkcją. Czy powstanie kolejna edycja randkowego show dla seniorów? Maria uchyliła nieco rąbka tajemnicy w ostatnim poście, który pojawił się na jej instagramowym profilu. "Królowa Turnusu" udostępniła bowiem zaproszenie do castingu do kolejnej edycji programu. Wszystko wskazuje na to, że Telewizja Polska zamierza zrealizować kolejne sezony.