Chris Hemsworth kończy z Marvelem? Jest stanowcza odpowiedź, czy "Thor: Miłość i grom" to jego ostatni występ w roli Odinsona

2022-06-28 13:58 Natalia Nowecka
Thor: Miłość i grom - Chris Hemsworth kończy z Marvelem?
Autor: Screen z YouTube.com/Marvel Entertainment Thor: Miłość i grom - Chris Hemsworth kończy z Marvelem?

Chris Hemsworth zagrał Thora po raz ostatni? Fani Marvela martwią się, że "Miłość i grom" będzie naszym pożegnaniem z ekranowym bogiem piorunów (w końcu jest już ostatnim z Wielkiej Trójcy MCU). Do rzeczonych obaw odniósł się Kevin Faige.

"Thor: Miłość i grom" zbliża się wielkimi krokami. Chris Hemsworth powróci w czwartej odsłonie solowych przygód Odinsona, by opowiedzieć nam o starciu z przerażającym Gorrem, Rzeźnikiem Bogów. Czy najnowszy film Marvela będzie jednocześnie pożegnaniem, gdyż czas Thora w MCU dobiegł właśnie końca? Kevin Faige uspokoił zmartwionych fanów.

Thor: Miłość i grom - Chris Hemsworth kończy z Marvelem?

Podczas trwającej obecnie trasy promocyjnej filmu "Thor: Miłość i grom" Kevin Faige odniósł się do kwestii tego, czy Thor pozostanie częścią MCU, czy też zejdzie ze sceny. Jeśli martwiliście się, że Chris Hemsworth wcielił się w syna Odyna po raz ostatni, uspokajamy - nic z tych rzeczy. Prezes Marvel Studios zapewnił, że mają w zanadrzu wiele opowieści o Thorze, które z chęcią zekranizują.

Słuchajcie, istnieją komiksy i opowiadają mnóstwo historii. Właśnie z nich biorą się nasze opowieści. Pytanie powinno więc brzmieć następująco: czy opowiedzieliśmy już w filmach wszystkie najlepsze historie o Thorze? Odpowiedź brzmi: nie. Jest ich jeszcze bardzo wiele. [...] I jeśli spojrzymy na komiksy jako nasz punkt odniesienia, to zobaczymy, że jest jeszcze wiele różnych przekształceń Thora, których jeszcze nie pokazaliśmy - wyjaśnił Kevin Faige.

Jakie opowieści o Thorze czekają nas w przyszłości? Tego nie wiemy. Dobrze jednak wiedzieć, że Odinson nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i zabierze nas w jeszcze nie jedną kosmiczną przygodę.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

Thor: Miłość i grom - o czym będzie film?

"Thor: Miłość i grom" (w oryginale "Thor: Love and Thunder") opowie nam o tym, jak Odinson radzi sobie po traumatycznej wojnie z Thanosem, szuka nowego celu i swojego miejsca we wszechświecie. Na scenę wejdzie również żeńska wersja Thora w postaci Jane Foster (w tej roli ponownie Natalie Portman), oraz złowieszczy Gorr, który pragnie pozbawić życia wszystkich bogów we wszechświecie. Ponadto, znów zobaczymy Walkirię, Strażników Galaktyki oraz Korga i Mieka, a także zawitamy na Olimpie, gdzie ugości nas sam Zeus (w tej roli Russell Crowe).

Thor: Miłość i grom - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Taika Waititi, a w tytułowej roli powróci oczywiście Chris Hemsworth. Premiera filmu "Thor: Miłość i grom" zaplanowana została na 8 lipca 2022 roku.

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE