Emma Roberts kolejna gwiazdą Madame Web Marvela

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News Emma Roberts kolejna gwiazdą "Madame Web" Marvela. Kogo zagra?

Emma Roberts zostanie superbohaterką! Kogo popularna aktorka zagra w "Madame Web" Marvela?

2022-06-28 10:24

Emma Roberts kolejną gwiazdą "Madame Web". Popularna aktorka zadebiutuje w superbohaterskim świecie za sprawą filmu Sony, bazującego na komiksach Marvela. Co wiemy o jej roli?

"Madame Web" to jedna z najbardziej intrygujących produkcji z gatunku superhero, które ujrzymy w najbliższych latach. Produkcja Sony, będąca adaptacją komiksów Marvela, może się już pochwalić iście gwiazdorską obsadą, której szeregi zasiliła właśnie gwiazda "American Horror Story" i "Scream Queens" - Emma Roberts. Co już wiemy o jej udziale i samym filmie? Szczegóły poniżej.

Emma Roberts kolejną gwiazdą "Madame Web"

Emma Roberts to bratanica Julii Roberts, która zasłynęła udziałem w takich produkcjach, jak "Wild Child", "Millerowie", czy wspomniane przez nas wcześniej "American Horror Story" i "Scream Queens". Teraz młoda aktorka dołączyła do i tak już gwiazdorskiej obsady filmu "Madame Web", który poszerzy ekranowe uniwersum Sony, koncertujące się wokół postaci Spider-Mana (a raczej jego przeciwników). Podkreślamy zatem, że "Madame Web" nie będzie częścią Kinowego Uniwersum Marvela. Choć ogłoszono, że Emma Roberts wystąpi u boku Dakoty Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O'Connor i Isabelli Merced, szczegóły związane bohaterką, w którą się wcieli są (jak w przypadku pozostałych pań) owiane tajemnicą.

"Madame Web": o czym będzie nowy film Marvela od Sony?

"Madame Web" przybliży nam losy tytułowej bohaterki, która w komiksach przedstawiana była jako starsza i niewidoma kobieta, która w efekcie choroby atakującej centralny układ nerwowy, podpięta była do systemu podtrzymywania życia, który wyglądem przypominał pajęczą sieć. Do jej supermocy należały między innymi zdolność przewidywania przyszłości oraz psychicznego wpływania na inne osoby. Z uwagi na to, że przez swój stan Madame Web nigdy fizycznie nie uczestniczyła w walce, a posługiwała się w tym celu innymi osobami), istnieje duże prawdopodobieństwo, że jej postać zostanie zmodyfikowana na potrzeby filmu. 

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

"Madame Web": kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada S.J. Clarkson, która pracowała wcześniej przy "Jessice Jones", "The Defenders" i "Orange Is the New Black", zatem wydaje się być właściwą osobą na właściwym miejscu. Jak sobie poradzi z nowym superbohaterskim zadaniem? Przekonamy się 7 lipca 2023 roku, kiedy "Madame Web" zawita na ekranach kin.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8