Więcej Strażników Galaktyki w nowym zwiastunie Thor: Miłość i grom

i

Autor: Marvel Studios/ Disney Więcej Strażników Galaktyki w nowym zwiastunie "Thor: Miłość i grom"

Więcej Strażników Galaktyki w nowym zwiastunie "Thor: Miłość i grom"! Premiera już wkrótce

2022-06-09 14:54

Thor: Miłość i grom to jedna z największych premier tego lata, która właśnie doczekała się nowego zwiastuna. W klipie widzimy nowe ujęcia z udziałem Walkirii oraz naszych ukochanych Strażników Galaktyki. Premiera zbliża się coraz większymi krokami!

"Thor: Miłość i grom" znów połączy siły ze Strażnikami Galaktyki, a także spotka dawno niewidzianych... przyjaciół. Widowisko Marvela otrzymało kolejną (tym razem nieco krótką) zapowiedź, która obiecuje jeszcze więcej humoru i typowego dla twórczości Taiki Waititiego luzu. Sami zobaczcie.

Thor: Miłość i grom - nowa zapowiedź

W "Thor: Miłość i grom" poznamy dalsze losy Odinsona po pokonaniu Thanosa. Bóg piorunów będzie musiał rozliczyć się z przeszłością, odnaleźć nową drogę w życiu, oraz stawić czoła potężnemu (i przerażającemu) złoczyńcy imieniem Gorr Rzeźnik Bogów. W filmie pojawi się też ekipa Strażników Galaktyki, Walkiria, Jane Foster w roli Potężnej Thor, a nawet... Zeus we własnej osobie.

Thor: Miłość i grom - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Taika Waititi, a w tytułowej roli powróci oczywiście Chris Hemsworth. Premiera filmu "Thor: Miłość i grom" zaplanowana została na 8 lipca 2022 roku. W obsadzie znaleźli się również Natalie Portman jako Jane Foster/ Potężna Thor, Tessa Thompson jako Walkiria, Christian Bale jako Gorr Rzeźnik Bogów, Russell Crowe jako Zeus, Jeff Goldblum jako Grandmaster, Jaimie Alexander powracająca do roli Lady Sif, a także Melissa McCarthy, Sam Neill i Luke Hemsworth.

ZOBACZ TAKŻE: Silent Hill powróci z nowym filmem! Dorówna kultowej produkcji sprzed 16 lat?

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film