Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia. Zaręczyny uczestników. Oni zrobili to na oczach całej Polski!

Widzowie programu "Chłopaki do wzięcia" nieraz byli świadkami niezwykle wzruszających scen. Już kilku bohaterów zdecydowało się oświadczyć swoim partnerkom na oczach kamer. Pamiętacie romantyczną kolację Stefana i Aldony lub niecodzienne wyznanie miłości przez Henia? Zobaczcie zdjęcia z zaręczyn w "Chłopakach do wzięcia".

Spis treści

  1. Tak wyglądały zaręczyny "Chłopakach do wzięcia"
  2. Zaręczyny Stefana i Aldony w "Chłopakach do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia" to program, który pokazuje zawiłe losy mężczyzn cierpiących na samotność. Kawalerowie, bo tak o sobie mówią bohaterowie dokumentalnej telenoweli kanału Polsat Play, szukają miłości na całe życie i niektórym udało się ją znaleźć. Kto już wręczał pierścionek zaręczynowy w "Chłopakach do wzięcia"?

Zobacz: "Chłopaki do wzięcia". Pamiętacie pierwszą ukochaną Szczeny? Tak zmieniły się dziewczyny z programu

Tak wyglądały zaręczyny "Chłopakach do wzięcia"

Wiadomość o zaręczynach popularnych "Chłopaków do wzięcia" zawsze spotykała się z natychmiastową reakcją widzów. Gratulacje płynęły m.in. do Bandziorka, który uważany jest przez wielu za żywą legendę programu. Krzysztof Dzierżonowski odnalazł swoje szczęście na Mazurach. To właśnie tam poznał przeuroczą Danusię, której postanowił się oświadczyć.

Polecamy: Występowali w "Chłopakach do wzięcia". Dziś niewielu o nich pamięta

Zaręczyny Stefana i Aldony w "Chłopakach do wzięcia"

W "Chłopakach do wzięcia" oświadczył się także Stefan Koch. Aldona dostała pierścionek zaręczynowy, który sama wybrała. Chłopak organizując zaręczynową kolację zadbał o najdrobniejszy detal!

Dla mnie kobieta ma być najlepszą kochanką, najlepszym kumplem, wspierać mnie we wszystkim co robię no i przede wszystkim gadać ze mną, co ja robię źle, a co nie (…) Nie każdej może by się tak chciało robić, to co Aldona dla mnie robi. Jest nieco wyjątkowsza od innych kobiet, co miałem wcześniej – wyjaśnił Stefan.

Szczęście zakochanej pary nie trwało długo! Para rozstała się w gniewie latem 2023 r., bo Aldona przez 11 miesięcy kłamała, że jest w ciąży. Stefan bardzo chciał zostać ojcem, ale gdy odkrył prawdę, wyrzucił Aldonę z domu. Już pół roku później pojawiły się pierwsze informacje o tym, że znów są razem. Stefan i Aldona z programu "Chłopaki do wzięcia" spędzili razem sylwestra.

Zobaczcie w galerii, jak wyglądały zaręczyny uczestników "Chłopaków do wzięcia".