Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia. Wielki remont w domu Henia! Tak teraz mieszka ulubieniec widzów - ZDJĘCIA

Henio to ulubieniec widzów programu "Chłopaki do wzięcia". W domu bohatera popularnej telenoweli dokumentalnej trwa obecnie gruntowny remont. Zajrzyjcie z nami do środka i zobaczcie, w jakich warunkach mieszka teraz Henio. Marysia liczy na to, że uda się odnowić ściany i podłogi. Nowe meble już są!

Spis treści

  1. Remont na gospodarstwie Henia z "Chłopaków do wzięcia"
  2. Marysia znalazła w szafie Henia damską bieliznę! "Ile tych kobiet było"

Remont na gospodarstwie Henia z "Chłopaków do wzięcia"

W 24. sezonie programu "Chłopaki do wzięcia" rozpoczął się wielki remont na gospodarstwie Henia, czyli jednego z najsympatyczniejszych bohaterów tej dokumentalnej telenoweli.

Mężczyzna związał się z Marysią, która ma na niego bardzo dobry wpływ. Kobiecie zależy na tym, aby mieszkać ładnie i schludnie. "Chciałabym, żeby on wszystko doprowadził do porządku. Żeby wszystko od podstawy zrobić: podłogi, pomalować ładnie ściany, wstawiać meble" – wyznała w jednym z najnowszych odcinków ukochana Henia.

Wymiana szaf i wersalki na nowe to jednak nie wszystko, bo farby też już poszły w ruch! Marysia żartowała nawet, że "teraz to zostaje Heniowi się już tylko oświadczyć".

Zobacz także: Bzik z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Ledwo go poznaliśmy!

Marysia znalazła w szafie Henia damską bieliznę! "Ile tych kobiet było"

W 25. sezonie "Chłopaków do wzięcia" widzowie mogą dalej obserwować, jak przebiega remont w domu Henia. Ulubieniec widzów ciągle dopytuje ukochaną o to, kiedy się do niego wprowadzi! "No na razie się nie wprowadziła. Różne tam rzeczy bywają no… No jak będzie chciała to nie ma sprawy. Odszykujemy, tam postawimy meble, pomaluje się…"

Marysia w szafie Henia znalazła różne skarby z przeszłości! Pończochy, majteczki, przykrótkie sweterki i sukienki.

Ile tych kobiet było… Nie powinno się tych rzeczy gromadzić […] Nawet, gdyby to były rzeczy jakich kobiet, to dżentelmen nie mówi o przeszłości – skwituje Henio.

Zobacz: Chłopaki do wzięcia. Bandziorek i Danusia odpicowali dom, że mucha nie siada! Tak teraz mieszkają

Dom Henia wymaga gruntownej renowacji. Remont wciąż trwa, a na efekty metamorfozy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Czy w 25. sezonie "Chłopaków do wzięcia" uda się odmalować stare spękane ściany i odnowić podłogi? O tym przekonamy się już niebawem!

W naszej galerii możecie sprawdzić, jak dziś żyje i mieszka Henio z "Chłopaków do wzięcia". Teraz dzięki determinacji Marysi może się tu wszystko zmienić na lepsze!

Zaręczyny w Chłopakach do wzięcia. Zrobili to na oczach całej Polski!
Listen on Spreaker.