Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia. Rafał Bzik przeszedł zdumiewającą metamorfozę! Ledwo go poznaliśmy!

Rafał Bzik wrócił do programu "Chłopaki do wzięcia". Uczestnik popularnej telenoweli przeszedł niesamowitą metamorfozę – widać, że znudziła mu się krótka fryzura. Dziś ma dłuższe włosy i nosi okulary. W pierwszej chwili go nie poznaliśmy! Zobaczcie w naszej galerii ZDJĘĆ, jak się zmienił Bzik z "Chłopaków do wzięcia".

Spis treści

  1. Rafał Bzik jest gwiazdą "Chłopaków do wzięcia"
  2. Bzik z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę!

Rafał Bzik jest gwiazdą "Chłopaków do wzięcia"

Rafał Bzik po raz pierwszy pojawił się w 19. sezonie programu "Chłopaki do wzięcia" w 2021 roku. Mężczyzna został przedstawiony jako fan kina niemego i filmów z Charlim Chaplinem i Busterem Keatonem. Bzik pochwalił się pokaźną kolekcją starych projektorów.

Chłopak do wzięcia przyznał także, że jego ideałem aktorki i kobiety są Małgorzata Kożuchowska i Anna Mucha. "Miałem okazję ją poznać. Otwarta, prosto z mostu wali" – tak podsumował swoje spotkanie z Madzią z "M jak miłość".

Polecamy: Chłopaki do wzięcia. Bandziorek i Danusia odpicowali dom, że mucha nie siada! Tak teraz mieszkają

Rafał Bzik stracił zaufanie do kobiet. Wiadomo, że zmarnował 10 lat na kobietę, która go oszukiwała. Bzik ciągle wierzył jednak w to, że "gdzieś tam może są młode kobiety, co mają w głowie poukładane, a nie tylko siano" – wyznał przed kamerą.

Rafała w poszukiwaniach wymarzonej kobiety wspierała siostra.

Dla mnie facet to musi mieć jaja. Musi pracować, kochać swoją kobietę, dbać o nią. Ty też musisz się wziąć za siebie. Tego kwiatu jest pół światu. Teraz tylko iść do fryzjera, zadbać o siebie, ubrać się niejedna dupa zakręci się obok ciebie – pouczała Bzika siostra.

Zobacz także: Podlewają kwiaty wodą z mięsa! Te popularne triki i porady mogą zaszkodzić roślinom

Bzik z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę!

Kanał Polsat Play emituje obecnie 25. sezon "Chłopaków do wzięcia". W najnowszych odcinkach ponownie możemy oglądać Rafała Bzika, który wciąż szuka miłości. Mężczyzna bardzo się zmienił i gdyby nie podpis to nie poznalibyśmy go!

Co dziś słychać u Rafała Bzika? Chłopak do wzięcia nadal jest samotny, a brak drugiej osoby rekompensuje mu pies.

Chciałbym z jakąś dziewczyną wyjść na spacer, ale jak to mówią, najwierniejszy jest pies… Dziewczyna obiecuje dużo a potem nie realizuje tego – powiedział Bzik w nowych odcinkach "Chłopaków do wzięcia".

Jak zmienił się gwiazdor "Chłopaków do wzięcia"? Po dawnym Bziku nie ma już ani śladu. My przecieramy oczy ze zdumienia i zapraszamy do galerii ZDJĘĆ, w której publikujemy najnowsze zdjęcia Rafała Bzika.

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda Gosia