Chłopaki do wzięcia 2021 - kiedy nowe odcinki? Data premierowego sezonu znana!

2021-01-20 16:21 Ewelina Kulasza
Chłopaki do wzięcia
Autor: Materiały prasowe Polsat

Chłopaki do wzięcia to serial dokumentalny, który gości na kanale Polsat Play od kilku lat. Bohaterami produkcji są mieszkańcy małych miasteczek i wsi, którzy poszukują swojej prawdziwej miłości na całe życie. Serial bez wątpienia stał się hitem wśród wielu widzów, dlatego z niecierpliwością czekają na kolejny sezon. Kiedy w telewizji pojawią się nowe odcinki? Premiera już niedługo!

Chłopaki do wzięcia 2021 - kiedy nowe odcinki? Przybliżona data premierowego sezonu znana, dlatego ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów serialu. Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Nie da się nie zauważyć, że są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do większych miast w poszukiwaniu pracy i robieniu kariery. One już nie wrócą, zostały tylko te 'miastowe', które mieszkają niedaleko nich. Chłopaki natomiast zostali sami i pracują dorywczo, bez zarejestrowania. W weekendy spotykają się przed sklepami na wsiach, wystają na dworcach autobusowych lub krążą po małych miasteczkach w poszukiwaniu miłości i nowych wrażeń.

Bohaterowie Chłopaków do wzięcia, zdobyli ogromną popularność i sympatię. Odcinki cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego nic dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny sezon dokumentu. Jak można zauważyć na oficjalnym Facebooku serialu, widzowie co chwilę pytają o nowe odcinki. Mamy dla was dobrą wiadomość! Nowy sezon Chłopaków do wzięcia nadchodzi wielkimi krokami, a my znamy przybliżoną datę emisji!

Chłopaki do wzięcia 2021 - kiedy będą nowe odcinki?

Najnowszy sezon Chłopaków do wzięcia już niedługo! Jak udało nam się dowiedzieć, nowe odcinki serialu dokumentalnego zostaną wyemitowane już na początku kwietnia 2021 roku. Czym tym razem zaskoczą nas bohaterowie? Czy uda się im odnaleźć miłość swojego życia? Co słychać u Jarka? Tego dowiemy się już niebawem.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE