Chilling Adventures of Sabrina - sezon 4 będzie ostatnim! Netflix skasował serial

2020-07-09 17:57 aw
Chilling Adventures of Sabrina
Autor: Materiały Prasowe

Chilling Adventures of Sabrina to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Chilling Adventures of Sabrina - sezon 4 będzie ostatnim! Netflix podjął decyzję o zakończeniu serialu. Kiedy ostatnie odcinki produkcji? Jak dotąd ukazały się trzy sezonu serialu o nastoletniej czarownicy oraz jeden odcinek specjalny. Ostatni, 3 sezon Chilling Adventures of Sabrina trafił na Netflix w styczniu 2020 roku.

Chilling Adventures of Sabrina - sezon 4 będzie ostatnim. Kiedy premiera?

Serial ten zadebiutował w 2018 roku, a jego mroczny, nieco przypominający horror, klimat, wyróżnił go spośród typowych seriali dla nastolatków, sprawiając, że przygody Sabriny Spellman stały się jednym z największych hitów platformy. Tym bardziej mocno dziwi decyzja platformy o zakończeniu serialu zaledwie po 4 sezonach. Netflix nie podał konkretnej przyczyny, dlaczego serial zostaje skasowany.

Dokładna data pożegnalnych odcinków Chilling Adventures of Sabrina nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że ma być ich łącznie osiem (tyle samo, co w poprzedniej części) i mają ukazać się na Netfliksie pod koniec 2020 roku.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE