Dom z papieru

i

Autor: screen youtube.com, Netflix Polska screen youtube.com

Dom z papieru sezon 5 - kiedy na Netflix? Ile odcinków? Kto w obsadzie?

2020-07-07 15:12

Dom z papieru to jedna z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych produkcji Nteflixa. Hiszpański serial błyskawicznie zyskał międzynarodowy rozgłos, a na kolejne sezony z wypiekami na twarzy czekają dziesiątki widzów na całym świecie. Co ciekawe, zanim Dom z papieru trafił na Netflix, jego pierwszy sezon emitowany był w telewizji przez hiszpańską stację Antena 3.

Dom z papieru sezon 5 - kiedy na Netflix? Ile odcinków? Kto w obsadzie? Zbieramy najważniejsze informacje o kolejnych odcinkach serialu! Początkowo pojawiały się pogłoski, że serial ma zakończyć się na 4 częściach. Jednak ogromna popularność przyczyniał się do tego, że twórcy bardzo szybko zaczęli zastanawiać się nad przedłużeniem produkcji.

Dom z papieru sezon 5 - kiedy na Netflix?

W listopadzie 2019 hiszpański dziennik La Vanguardia poinformował, iż reżyser serialu potwierdził, że piąta część serialu powstanie. Zaznaczył on, że zdjęcia do niej rozpoczną się po zakończeniu zdjęć do serialu Sky Rojo. Pierwotnie miały one zostać zakończone wiosną 2020, jednak ze względu na pandemię koronawirusa może się to znacznie przesunąć. Oznacza to, że jak na razie trudno nawet przewidzieć, kiedy zdjęcia do 5 części Domu z papieru mogłyby wystartować. Niewykluczone, że nastąpi to dopiero na początku 2021 roku, a co za tym idzie, nowe odcinki na Netflix mogłyby trafić dopiero pod koniec 2021 lub nawet w 2022 roku.

Dom z papieru sezon 5 - ile odcinków? Kto w obsadzie?

Szczegóły takie jak obsada piątego sezonu póki co trzymane są w tajemnicy. Co więcej, żadnych informacji nie chcą także zdradzić scenarzyści, którzy, jak podkreślają, są zobowiązani klauzulą poufności. Liczba odcinków także pozostaje zagadką. Niewykluczone jednak, że Netflix pozostanie przy 8 odcinkach w jednej części, tak jak miało to miejsce w 3 i 4.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE