BrzydUla 2 odc. 170, 171, 172, 173: Violetta cały czas myśli o Sebastianie i o tym, jak go odzyskać. Ula dzwoni do Marka, ale odpowiada jej poczta głosowa

2021-09-27 9:59 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK

BrzydUla powróciła po 10 latach przerwy i ponownie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W nowych odcinkach zdecydowanie nie brakuje emocji. Marek wyjechał do Pauliny i zostawił Ulę samą z dziećmi oraz firmą. Kobieta dalej chodzi na terapię, podczas której próbuje znaleźć rozwiązanie swoich małżeńskich problemów. Sprawdźcie koniecznie, co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach BrzydUli 2.

BrzydUla 2 odc. 170, 171, 172, 173. BrzydUla to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Historia miłości Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego ponad 10 lat temu skradła serca widzów, którzy z zapartym tchem śledzili rozwój relacji pomiędzy przystojnym szefem i jego asystentką. Dziś Ula i Marek są małżeństwem i mają trójkę dzieci. Przechodzą właśnie pierwszy poważny kryzys małżeński, ale za wszelką cenę starają się uratować swoją rodzinę. Czy wybaczą sobie błędy przeszłości?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

BrzydUla 2 - odcinek 170

Bożenka i Adam umawiają się na spotkanie sam na sam. Każde z nich ma swój przebiegły plan. Żadne nie podejrzewa jednak, że chodzi o ten sam, który finalnie spala na panewce… W mieszkaniu Turka pojawia się ktoś jeszcze! Wieczorem Bożenka puka do drzwi domu Uli. Ma dla niej szokujące informacje. Z kolei Dobrzańska dzieli się swoimi podejrzeniami, które spędzają Szymczykowej sen z powiek. Na drugi dzień Bożenka rozpoczyna własne śledztwo… Chce dowiedzieć się jak najwięcej o Aleksie. Z kolei on zaprasza ją na randkę. Podczas kolejnej sesji terapeutycznej Uli niespodziewanie role się odwracają. Tymczasem więź między Sebastianem i Feliksem zacieśnia się. Olszański wykorzystując słabą formę Fica, wyciąga od niego nazwę hotelu, w którym zatrzymała się Paulina. Wkrótce prawnik odbiera telefon z Włoch… Ula ma dość milczenia Marka. Zbiera się w niej złość.

BrzydUla 2 - odcinek 171

Marek po raz kolejny nie dotrzymuje słowa – nie dzwoni. Ula stara się ukryć swoją złość przed dziećmi. Miro wraca do pracy. Próbuje zarazić optymizmem i nadzieją pozostałych. Niestety, trafia na Violettę, która jednym słowem studzi jego zapał. Sebastian i Fic wspierają się w swoich problemach sercowych. Dzielą się swoimi doświadczeniami. Nagle do gabinetu Olszańskiego wpada wściekła Violetta. Ula przyjeżdża do firmy. Na wejściu spotyka roztrzęsionego Adama, który odebrał dramatyczny telefon – jego siostra miała wypadek. Jest przekonany, że to ostrzeżenie dla niego… Mija kilka dni. Adam odbiera Aldonę ze szpitala i zabiera ją do siebie. Bożenka popada w paranoję – teraz kolej na nią! Turek stara się przekonać siostrę, żeby została u jego boku. Kiedy kobieta chce wrócić do swojego życia, Adam posuwa się do ostateczności… Mirosławo na dobre wraca do pracy. Niestety, sam. Bez Sława. Ula próbuje dodać mu otuchy, kiedy nagle pojawia się Violetta. Wysiłki Dobrzańskiej ponownie idą na marne. W międzyczasie Yu Tian knuje, jak dobrać się Kubasińskiej, jeszcze Hu, do skóry. Postanawia przyśpieszyć plan Aleksa i sama zacząć działać.

BrzydUla 2 - odcinek 172

Nad ranem w domu Uli pojawia się sąsiadka Urszula. Kobietę niepokoi dziwny, kręcący się w pobliskim lesie mężczyzna. A zwłaszcza jego zachowanie. Okazuje się, że chodzi o znajomego Uli… Kobieta wzywa posiłki. Księgowe martwią się brakiem wieści od Adama. Niespodziewanie dyrektor finansowy pojawia się w biurze, ale nie sam. Aldona, chcąc ograniczyć mu styczność z sytuacjami stresowymi, nie spuszcza go z oka. Nie zgadza się nawet, żeby poszedł na zebranie zarządu. On znajduje jednak sposób… Pod nieobecność Turka Bożenka pomaga Aldonie. Kiedy kobieta orientuje się, z kim ma do czynienia, jej zachowanie radykalnie się zmienia. Zabiera brata i opuszcza F&D. Ewa korzysta z okazji i zakrada się do gabinetu szefa, gdzie zostaje przyłapana na gorącym uczynku. Ania naciska na Bożenkę, żeby wzięła odpowiedzialność za swoje decyzje i sama zaczęła rozwiązywać swoje problemy – począwszy od Kryspina! Kolejna sesja powoduje, że w Uli narasta gniew na Marka. W Dobrzańskiej zachodzi coraz większa zmiana… Przestaje patrzeć na męża, jak do tej pory i zaczyna widzieć go w zupełnie innym świetle.

BrzydUla 2 - odcinek 173

W F&D pojawia się znajoma Sebastiana Aga. Czujna Angelica próbuje wybadać, kim jest kobieta. Tymczasem Olszański z nieznajomą wspominają stare dobre czasy. Po wyjściu Aga zostawia Angelice swój numer, który natychmiast ląduje w koszu. Ala wraca do domu, gdzie czekają na nią zawody miłosne. Beatka cierpi po zerwaniu z chłopakiem, z kolei Jasiek jest rozbity po spotkaniu z Kingą i jej mężem. Wojtek próbuje zmotywować kumpla, żeby wziął się do pracy i zapomniał o dziewczynie. Również Violetta nie ma głowy do biznesów – cały czas myśli o Sebastianie i o tym, jak go odzyskać. Swoimi rozterkami dzieli się z całym światem. Po wizycie u Cieplaków Dąbrowska wpada na pomysł idealnej kandydatki na dziewczynę dla Bartka. Swoim entuzjazmem próbuje zarazić syna. On początkowo nie chce słuchać jej głupstw, ale po zastanowieniu się zaczyna przyznawać jej rację. Ula wpada w popłoch – informuje Anię, że przyszedł mail z ministerstwa. Nie czeka ich nic dobrego! Kobieta natychmiast dzwoni do Marka. Odpowiada jej… poczta głosowa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE