Papiery na szczęście odc. 13, 14, 15, 16: Marta rezygnuje z pracy, a Adam postanawia ją odszukać. Beatka proponuje Adamowi małżeństwo

2021-09-27 9:58 kg
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Na początku września 2021 roku na antenie TVN7 został wyemitowany ostatni odcinek Zakochanych po uszy. Widzowie pożegnali się z ukochanymi bohaterami, których losy mieli okazję śledzić od ponad 2 lat. Miejsce hitowej produkcji 6 września zajął nowy serial, Papiery na szczęście, w którym główną rolę gra Adriana Kalska. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach produkcji, która jest emitowana od poniedziałku do czwartku, o godzinie 19:30 w TVN7?

Papiery na szczęście odc. 13, 14, 15, 16. Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Papiery na szczęście - odcinek 13

Henryk jest pełen podejrzeń wobec Marty i uważa, że okłamuje Alicję. Marta ucieka z mieszkania Kowalczyków. Po drodze wpada na Adama i gubi paszport ukraiński, który Adam znajduje. Marta rezygnuje z pracy, a Adam postanawia ją odszukać. Pojawia się w salonie fryzjerskim z wiadomością, że odda Marcie paszport tylko do rąk własnych… Henryk tymczasem szuka kogoś, kto przygotuje kolację, na którą zaprosił już Zakrzewskich, Mati proponuje mu pomoc Sandry.

Papiery na szczęście - odcinek 14

Beatka jest wściekła widząc w domu Kowalczyków Sandrę, której zapłaciła za zniknięcie z życia Adama. Sandra żąda więcej pieniędzy. Jest też zawiedziona, bo Adama nie ma na kolacji z Zakrzewskimi. Adam zajęty jest śledzeniem fryzjerek, ma nadzieję, że dziewczyny doprowadzą go do Marty. Liczy na spotkanie z nią. Marysia umawia się z Olą. Beatka niespodziewanie proponuje Adamowi małżeństwo.

Papiery na szczęście - odcinek 15

Adam na prośbę Marty odnosi jej paszport do salonu fryzjerskiego. Zwierza się fryzjerkom ze swoich podejrzeń, że Marta jest tą dziewczyną, która ma córkę Marysię i z którą flirtował przez telefon… Opowiada też o tym Matiemu, który stara się wybić Adamowi Martę z głowy. Wkrótce Marysia rozpoznaje w Adamie mężczyznę, któremu Marta ukradła pizzę. Oliwka jest pewna, że to przeznaczenie… Tymczasem Alicja przejrzała zamiary Henryka zeswatania Adama z Beatką i nie podoba jej się, że Henryk znów chce układać innym życie. Adam stawia sprawę jasno: sam znajdzie sobie żonę. Oliwka postanawia pomóc przeznaczeniu i wybiera się na rozmowę z Adamem…

Papiery na szczęście - odcinek 16

Adam i Sandra umówili się na spotkanie, jednak Adam nie jest zainteresowany Sandrą i opowiada jej o Nataszy, co bardzo ją irytuje. Tymczasem Marta dowiaduje się, że Oliwka rozmawiała o niej z Adamem i nie jest z tego zadowolona. Tym bardziej, że nie potrzebuje pracy u Kowalczyków, bo zatrudniła się w szwalni. Adam natomiast proponuje Henrykowi układ – dziadek pomoże mu sprowadzić z powrotem Nataszę do ich domu, a w zamian on da szansę Beatce.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE