Brytyjskie seriale kryminalne TOP 10 - Netflix, HBO

2022-01-28 17:59 Leon Pietrzak
Brytyjskie seriale
Autor: Materiały prasowe Netflix

Szukacie dobrego brytyjskiego kryminału, ale nie wiecie na co dokładnie się zdecydować? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy najlepsze seriale kryminalne, które obejrzyjcie na platformie Netflix i HBO. Oto 10 propozycji, które stanowią najlepszą reprezentację swojego gatunku.

Najlepsze brytyjskie kryminały. Co warto obejrzeć? Przestępstwo nie popłaca. Ale oglądanie wciągających seriali kryminalnych już tak. Kryminały to najczęściej oglądane produkcje na świecie, więc popularne platformy streamingowe z chęcią dodają nowe produkcje do swoich bibliotek. Brytyjskie filmy to nie tylko królewski i miły dla ucha akcent, ale również dobre kino, które potrafi wzbudzać emocje i trzymać w napięciu do ostatnich minut. Przykładem takiej produkcji jest np. „Przynęta” na HBO GO lub adaptacja powieści Harlana Cobena „Zostań przy mnie” w serwisie Netflix. To jednak nie wszystko! Tytułów jest tak wiele, że jest w czym wybierać. Przygotowaliśmy poniżej listę 10 produkcji, które koniecznie warto obejrzeć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze ekranizacje Harlana Cobena na Netflix. Te seriale po prostu musisz zobaczyć!

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE