Bolivar, odc. 62, 63, 64 - streszczenie. Przyjęcie z okazji urodzin Bolivara

2022-08-21 18:55 Adrian Rybak
Bolivar
Autor: materiały prasowe TVP Bolivar - kolumbijski serial o słynnym przywódcy.

Bolivar to serial, który mogą oglądać widzowie TVP1. To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają telenowele kostiumowe. Bolivar opowiada o losach słynnego przywódcy z Ameryki Południowej. Warto obejrzeć kolejne epizody, ponieważ będzie dużo się działo. Przeczytaj streszczenia odcinków.

Bolivar to serial, który można oglądać na antenie TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20:35 lub 21:00. Cztery kolejne odcinki zostaną wyemitowane w dniach 19 sierpnia i 20 sierpnia. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenie epizodów 62, 63 i 64.

ZOBACZ TAKŻE: Bolivar - kiedy ostatni odcinek serialu? Znamy datę zakończenia

Bolivar - odcinek 62. Piątek 19.08.2022

Fernando odwiedza Madame Rocha. Spotkanie zapowiada się interesująco, niemniej zostaje przerwane przez Manuelitę, która ma ważne wieści dla bratanka Bolivara. Generał jest w drodze do Bogoty. Manuelita postanawia zgotować mu powitanie godne bohatera. Część senatorów postanawia wesprzeć Bolivara i nie dopuścić do wprowadzenia konstytucji Santandera w życie i daje generałowi władzę absolutną w sprawach publicznych. Zachęcona tym sukcesem Manuelita wpada na pomysł zorganizowania hucznego przyjęcia na cześć kochanka. Bolivar nie jest w nastroju do świętowania, bowiem właśnie doszły go niepokojące wieści z południowych prowincji. Madame Rocha i bywalcy jej salonu znaleźli się w kropce. Za wszelką cenę nie chcą dopuścić, by Bolivar znów zdobył nad nimi przewagę, niemniej postanawiają wybrać się na urodziny świeżo upieczonego dyktatora.

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Bolivar - odcinek 63. Piątek 19.08.2022

Manuelita wydaje wielkie przyjęcie na cześć Simona Bolivara z okazji jego urodzin. Zaprasza na nie licznych gości z całej Bogoty. W trakcie zabawy upija się i inscenizuje proces sądowy i rozstrzelanie generała Santandera, politycznego przeciwnika Bolivara. Wybucha skandal. Wyzwoliciel jest wściekły na swoją kochankę. Julio Herrera więzi w domu swoją żonę Bertę. Gdy przyjaciele chcą ją uwolnić, dochodzi do szarpaniny i Julio ginie od kuli z pistoletu. Gervasio trafia do więzienia oskarżony o zabójstwo. Grozi mu kara śmierci.

Bolivar - odcinek 64. Sobota 20.08.2022

Bywalcy salonu Madame Rocha bezustannie knują przeciw Bolivarowi. Do grona spiskowców dołącza pułkownik Guerra. Zamknięty w celi Gervasio podsłuchuje rozmowę pułkownika z generałem Padillą. Udaje mu się zaalarmować Marcelę na czas. Niedoszli spiskowcy odkrywają, jaką rolę Marcela pełniła w ich środowisku. Sotomayor odwiedza jąi odbywa z nią poważna rozmowę. Nicolasa nie ustaje w wysiłkach, by zbliżyć się do bratanka Bolivara. Związek Rocio i Aponte przechodzi kryzys. Berta stara się zorganizować Juliowi pogrzeb godny bohatera. Tymczasem zbliża się maskarada i rocznica bitwy nad rzeką Boyaca. Mimo złego stanu zdrowia, Bolivar postanawia uświetnić uroczystość swoją obecnością. Nie wie, że może przypłacić to życiem.

Bolivar - obsada

 • Luis Gerónimo Abreu - Simón Bolívar
 • José Ramón Barreto - Young Simón
 • Maximiliano Gómez - Child Simón
 • Rosmeri Marval - María Antonia Bolívar Palacios
 • Erick Rodríguez - Pablo Clemente Palacios
 • Adrián Makala - José Palacios
 • Irene Esser - María Teresa Rodríguez del Toro y Alaysa
 • Mauro Donetti - Feliciano Palacios de Aguirre y Ariztía-Sojo y Gil de Arratia
 • Álvaro Bayona - Carlos Palacios y Blanco
 • Juan Ángel - Bernardino del Toro Alayza
 • Nohely Arteaga - María de la Concepción Palacios y Blanco
 • Bryan Ruiz - Juan Vicente Bolívar
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE