Bolivar - kiedy ostatni odcinek serialu? Znamy datę zakończenia

2022-08-05 13:17 Adrian Rybak
Bolivar
Autor: materiały prasowe TVP Bolivar - kolumbijski serial o słynnym przywódcy.

Bolivar to serial, który będzie można oglądać na antenie stacji TVP1. Tę propozycję pokochali fani kolumbijskich telenowel kostiumowych. Mamy jednak dla nich złą informację, ponieważ powoli zbliżamy się do emisji ostatniego odcinka. Kiedy widzowie pożegnają się z bohaterami serialu? Znamy datę emisji finału!

Bolivar to serial, który opowiada historię Simona Bolivara. Jego imię stało się synonimem przywództwa, inspiracji i walki i tak stworzył armię, w której walczyli nie tylko żołnierze, ale także zwykli ludzie, którzy zawsze wierzyli w jego idee o wolnej ziemi. Serial opowie również o szczegółach jego burzliwego życia miłosnego: od śmierci matki, gdy był dzieckiem, śmierci pierwszej żony kilka miesięcy po ślubie, licznych kochanków, gdy przestał wierzyć w miłość, aż wreszcie namiętnego romansu z Manuelitą Sáenz, która stała się miłością jego życia. Bolivar to odważny człowiek, który oddał życie za swój lud, przekraczając granice i pozostawiając niezatarte dziedzictwo w sercach wszystkich wierzących w jedność, braterstwo i wolność... Kiedy ostatni odcinek? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Telenowele tureckie i latynoskie - czym się różnią? Które są lepsze?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Bolivar - ostatni odcinek. Data emisji

Telewizja Polska wstępnie poinformowała już, kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu Bolivar. Wiemy, że finałowy epizod widzowie zobaczą 29 sierpnia 2022 roku. Mogą jednak jeszcze nastąpić małe zmiany ramówkowe. Jak zakończy się serial?

Bolivar - ile odcinków?

Liczba odcinków to informacja, która zawsze interesuje widzów, którzy planują rozpocząć oglądanie nowego serialu. Z ilu epizodów składa się telenowela pod tytułem Bolivar? Widzowie Telewizji Polskiej zobaczą 69 odcinków. Każdy z nich potrwa około 45 minut.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE