Blanka

i

Autor: AKPA Eurowizja 2023 - jak będzie wyglądała wizytówka Blanki?

Eurowizja 2023

Blanka nagrała wizytówkę na Eurowizję 2023. Tak wygląda zapowiedź Polki

2023-03-30 16:50

Blanka już przygotowuje się do wyjazdu na Eurowizję 2023. Do tegorocznego konkursu zostało już tylko kilka tygodni. Pod koniec marca reprezentantka Polski nagrała wizytówkę, która zostanie pokazana przed jej występem w Liverpoolu. Wiemy, jak zostanie zaprezentowana gwiazda piosenki Solo. Będzie dobra zabawa!

Eurowizja 2023 zbliża się wielkimi krokami. Trwają ostatnie przygotowania przed tegorocznym konkursem. Organizatorzy robią wszystko, co w ich mocy, aby było to widowisko na światowym poziomie. Eurowizja to nie tylko występy, ale także wiele innych elementów, które składają się na całość. Prowadzący, oprawa graficzna, ścieżka dźwiękowa, konferencje prasowe, ceremonia otwarcia i inne eventy  - wszystko to wymaga wielkiego zaangażowania ze strony wielu osób. Ważne są także wizytówki, które emitowane są przed występem każdego z uczestników. Reprezentantka Polski już swoją nagrała. Co zobaczymy przed eurowizyjną prezentacją Blanki?

"Bejba" podbija internet! Wyjaśniamy, o co chodzi z popularnym memem na Tiktoku

Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu

Eurowizja 2023 - wizytówka Polski

Wizytówka reprezentantki Polski została nagrana 29 marca w Warszawie. Jako lokalizację wybrano taras widokowy na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, konceptem prezentacji jest plenerowa impreza na kilkadziesiąt osób, na której Blanka pełni rolę DJ-a. Pojawiło się wiele tańca i dobrej zabawy. Wykorzystano efekty pirotechniczne, a część materiału nagrano za pomocą drona. W nagraniach oprócz Blanki udział wzięli statyści oraz studenci UW.

Eurowizja 2023 - kolejność występów w półfinałach. Kiedy występ Polski? [DATA, GODZINA]

Eurowizja 2023 - kiedy i gdzie?

Kiedy odbędzie się 67. Konkurs Piosenki Eurowizji?  Eurowizja 2023 zostanie zorganizowana w maju. Półfinały odbędą się 9 i 11 maja, z kolei finał 13 maja. Lokalizacją wydarzenia będzie hala w Liverpoolu, mieście w Wielkiej Brytanii.

Listen on Spreaker.