Big Brother 2019: kto wygra program? Widzowie już wybrali!

2019-06-12 15:59
Big Brother 2019 - Eska Cinema - FInał
Autor: player.pl - materiały prasowe

Big Brother 2019 powoli dobiega końca. W domu Wielkiego Brata zostały już tylko cztery osoby, które walczą o główną nagrodę, czyli o 100 tysięcy złotych. Bartek, Igor, Magda i Radek wytrzymali w zamknięciu najdłużej, pokonując innych uczestników. Kto wygra program? Widzowie już wybrali!

Big Brother 2019 to wielki powrót reality-show po 11 latach do polskiej telewizji. Widzowie mogą podglądać życie mieszkańców domu Wielkiego Brata i decydować, kto z nich ma opuścić program. Tak było do tej pory. Teraz oddane głosy decydują o tym, kto zdobędzie główną nagrodę programu Big Brother 2019 w TVN 7, czyli 100 tysięcy złotych. Kto będzie wielkim wygranym, a kto wielkim przegranym? Okazuje się, że zdania są podzielone. Sprawdzamy, kto zdaniem internautów powinien wyjść z domu Wielkiego Brata jako ostatni.

Big Brother 2019: kto został zwycięzcą?

O tym kto został zwycięzcą programu Big Brother 2019 przeczytacie TUTAJ. W grze o 100 tysięcy złotych zostało czterech uczestników: Radek, Magda, Igor i Bartek. Ktoś z nich zwycięży reality-show i wyjdzie z domu Wielkiego Brata jako ostatni. Kto to będzie? Sprawdzamy typy internautów:

Jak Magda wygra to będzie tylko świadczyć o inteligencji społeczeństwa które na nią zagłosuje. Jej intelekt zatrzymał się chyba na etapie szkoły podstawowej. Ona nie rozumie prostych kwestii ani określeń. Jak ktoś taki ma wygrać, to współczuję wyborcom!

Madzia musi wygrać!!!!!

IGOR trzymam kciuki 😘

Wszystkich ich lubię ale głos oddaje na Igora!!!

Wszystkich ich lubię ale głos oddaje na Igora!!!

Madzia 💕

Madzia od początku taka sama 😀

Jak wygra Igor to nie będzie dobrze z inteligencja naszego kraju

Madzia ♥️♥️

Bartek lub Igor..to są osoby za całokształt programu by wygrać

Madzia do boju!!

Big Brother 2019: kiedy i gdzie oglądać?

Program Big Brother 2019 możecie oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 20:00. Wielki finał już w niedzielę 16 czerwca 2019 roku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

NAJNOWSZE