Uczestniczka Big Brothera 2019 ujawniła zaskakujące zarobki za udział w programie

2019-05-24 18:21 k.w.
Katarzyna Olek
Autor: x-news

Big Brother to reality-show, które zadebiutowało w polskiej telewizji w 2001 roku. Po 11 latach przerwy w emisji, program powrócił na ekrany naszych telewizorów. Od początku budzi spore kontrowersje. Najpierw pojawiały się głosy, że nowa edycja jest niezwykle nudna i nic się w niej nie dzieje. Później z kolei zaczęły się kłótnie, namiętne romanse oraz zakrapiane imprezy, które były krytykowane przez widzów programu. Teraz na jaw wyszły zaskakujące zarobki uczestników. Ile zgarniają za pobyt w domu Wielkiego Brata?

Uczestniczka Big Brothera 2019 ujawniła zaskakujące zarobki za udział w programie. W minionym tygodniu widzowie zdecydowali, że z programem powinna pożegnać się Kasia Olek - 23-latka z Warszawy. Chwilę po opuszczeniu domu Wielkiego Brata poinformowała, że chce być sławna i ma nadzieję, że program jej w tym pomoże. Zaczęła już realizować swój plan i udziela wywiadów. Podczas jednego z nich zdradziła, ile zarabiają uczestnicy Big Brothera.

Przeczytaj także: Big Brother 2019: 10 kontrowersyjnych faktow o nowej edycji programu TVN

Big Brother - ile zarabiają uczestnicy programu?

Życie Kasi od wielu lat jest związane z muzyką. Pradziadek grał na skrzypcach i zaraził ją miłością do tego instrumentu. Chodziła do szkoły muzycznej, którą po jakimś czasie rzuciła, ponieważ nie lubi gdy ktoś narzuca jej, co ma robić. Zaczęła wówczas grać na ulicy. Dzisiaj jest wokalistką jazzową oraz fotografem. Kiedy tylko ma wolną chwilę - uprawia aerobik oraz pilates. W Big Brotherze wzięła udział, ponieważ chciała być sławna. 

Podczas jednego z nich, reporter Pomponik.pl zapytał Kasię, czy zarobiła w programie (za tydzień pobytu) więcej niż średnią krajową, czyli 3 600 netto. Celebrytka odpowiedziała:

Nie! Mało zarobiłam. Nadal jestem biedna. Nie jest to wielka kasa, którą dostajemy po wyjściu.

Dla uczestników Big Brothera pieniądze nie są jednak najważniejsze. Dla większości z nich, program ma być trampoliną, dzięki której będą obecni w polskim show-biznesie. Czy Kasia Olek zostanie w nim na dłużej? O tym przekonamy się już wkrótce.

NAJNOWSZE