Big Brother 2: głosowanie online i SMS. Jak oddać głos na uczestnika, który ma opuścić program?

2019-12-15 21:49
Nowa Arena - Big Brother 2
Autor: Kuba Adamiak Big Brother 2019: głosowanie online i SMS. Jak oddać głos na uczestnika, który ma opuścić program?

Widzowie i fani programu Big Brother 2 decydowali o tym, kto ma opuścić dom Wielkiego Brata. Sposoby na pozbycie się uczestnika, którego nie darzyliście sympatią były ażdwa: za pomocą głosowania SMS, oraz online. Jak oddać głos na uczestnika, który ma wygrać program Big Brother 2.

Big Brother 2019 to reality-show, które jest bardzo popularne na całym świecie. Tym razem na antenie TVN7 i na platformie player.pl rozkręciła się druga edycja tego programu. Po 3 miesiącach przerwy do domu Wielkiego Brata wprowadziło się 16 osób. Mieszkańcy nie znali się wcześniej, a ich obecność nieraz dla nich jest sporym zaskoczeniem. Mieszanka charakterów, subkultur i niekiedy orientacji na świat jest ogromna. Warto przypomnieć, że w każdym tygodniu uczestnicy będą nominować do opuszczenia programu Big Brother 2019 dwie osoby, a widzowie decydować kto z nich będzie musiał na dobre pożegnać się z programem. W trzynastym tygodniu widzowie będą głosować na osobę, która ma wygrać drugą edycję Big Brother. Jak oddać głos na uczestnika, który ma zwyciężyć? ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY!

przeczytaj też: Big Brother 2019: zasady i wygrana

Big Brother 2019: głosowanie online i sms

W każdą niedzielę w Domu Wielkiego Brata odbywały się nominacje. Mieszkańcy musieli wskazać dwie osoby, które mają opuścić program i uzasadnić dlaczego akurat ich wybrali. W programie Big Brother Arena w niedzielne wieczory o godzinie 20:00 w TVN7 Gabi Drzewiecka, w towarzystwie Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera, przekazywali mieszkańcom decyzje widzów. Aby wziąć udział w głosowaniu należało wysłać SMS z numerem nominowanej osoby pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT), lub zrobić to za pomocą głosowania online na stronie decyduj.online - głosowanie jest płatne.

Big Brother 2: kto ma opuścić program?

W trzynastym tygodniu programu Big Brother 2, widzowie głosują na osobę, która ma wygrać program Big Brother 2. Głosować można przez SMS oraz online na decyduj.online.

  • GŁOSOWANIE SMS ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE! O TYM KTO WYGRAŁ PROGRAM PRZECZYTASZ TUTAJ

W każdym tygodniu będziemy publikować informacje o numerach SMS i o uczestnikach, którzy zebrali najwięcej głosów od mieszkańców Domu Wielkiego Brata w trakcie nominacji.

NAJNOWSZE