Bella Thorne otrzymała nagrodę od Pornhub. Za co docenił ją serwis?

2019-10-17 11:00 kw
Bella Thorne
Autor: ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News

Bella Thorne to młoda aktorka, piosenkarka, tancerka oraz modelka. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich produkcji jak Życie na fali, Scream, In the Motherhood, Czarodzieje z Waverly Place, Opiekunka, Ride czy też I Still See You. Okazuje się, że artystka została ostatnio doceniona przez serwis Pornhub, od którego otrzymała statuetkę VIsion Award, podczas gali rozdania Pornhub Awards w Los Angeles.

Bella Thorne otrzymała nagrodę od Pornhub. Za co docenił ją serwis? Bella Thorne zaczęła swoją karierę, mając zaledwie kilka lat. Początkowo grała w produkcjach dla najmłodszych widzów i przez długi czas była uroczą gwiazdą Disneya. Z czasem jednak gwiazda zaczęła drastycznie zmieniać swój wizerunek na bardziej odważny, kobiecy, a wręcz wyuzdany. Ostatnio media obiegła informacja, że aktorka została nagrodzona przez serwis Pornhub. Za co otrzymała statuetkę?

Bella Thorne doceniona przez Pornhub

Bella Thorne postanowiła spróbować swoich sił, jako reżyser. Nakręciła krótkometrażowy film pornograficzny dla serwisu Pornhub, który zatytułowała Her & Him. Produkcja prezentuje historię dwudziestokilkuletniego faceta, który zauważa w telefonie swojej dziewczyny szokującą wiadomość. Przerywa ona ich poranną rutynę i powoduje niekontrolowane spotkanie seksualne. W filmie wzięli udział aktorzy znani z produkcji dla dorosłych - Small Hands oraz Abella Danger.

Film powstał w ramach Pornhub’s Visionaries Director’s Series, gdzie ludzie ze świata kultury debiutują jako reżyserzy, aby wprowadzić powiew świeżości do treści strony. Produkcja aktorki została doceniona przez serwis, który wręczył artystce Vision Award. Czy to oznacza, że Bella stworzy kolejne filmy dla serwisu? O tym przekonamy się już wkrótce.

NAJNOWSZE