Barwy szczęścia: odc. 2521-2525 - streszczenie. Bonda zacznie grozić rodzinie Jezierskich

2021-11-28 12:11 ek
Barwy szczęścia
Autor: Artrama

Barwy szczęścia to serial uwielbiany przez widzów Telewizji Polskiej. Nadawany jest nieprzerwanie w TVP2 od września 2007 roku i cały czas szczyci się ogromną popularnością, zaraz obok M jak Miłość. Co wydarzy się w odcinkach 2521, 2522, 2523 ,2524, 2525? Będzie bardzo ciekawie. Oszustwa, kontakty z mafią - Jowita prowadzi ostatnio niebezpieczne życie. Jaką zapłaci za to cenę?

Barwy szczęścia, odc. 2521, 2522, 2523, 2524, 2525 - streszczenie. Co będzie się działo w nadchodzących odcinkach? Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Widzowie od wielu lat śledzą losy swoich ulubionych bohaterów i z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. W najbliższym tygodniu będzie się działo. Oszustwa, kontakty z mafią - Jowita prowadzi ostatnio niebezpieczne życie. Jaką zapłaci za to cenę? Co się stanie? Przeczytajcie streszczenia odcinków poniżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy Szczęścia odc. 2521-2525 - streszczenie

W kolejnym tygodniu Bonda (Maciej Kosmala) na nowo zacznie grozić nie tylko Jowicie (Magdalena Żak), ale też całej rodzinie Jezierskich. A dziewczyna, by zapewnić bliskim bezpieczeństwo, postanowi w końcu wykorzystać swój urok... oraz ciało. I złoży bandycie kuszącą propozycję…

- Długi trzeba spłacać. Mam nadzieję, że przyszłaś się rozliczyć?

- Dług mojego ojca to mała suma przy tym, co może pan zarobić wchodząc ze mną w układ…

- Jaki… układ?

- Zainwestuje pan w moją firmę… Wiem, jak osiągnąć bardzo duże zyski w krótkim czasie. Razem dojdziemy na szczyt…

- Boisz się mnie?…

- Nie. Ja niczego się nie boję…

- A pan Prot nie będzie zazdrosny o nasze wspólne... wejście na szczyt?

- Pan Prot nie ma nic do tego...

Ale choć Bonda w nocy z „okazji” skorzysta... o poranku na nowo zmieni się w bezwzględnego szefa mafii. „Biznesmen” zmusi dziewczynę, by wzięła udział w nielegalnej transakcji - i znów posunie się do przemocy.

- Mam być słupem? Dla wyłudzania pieniędzy?!

- Też na tym zarobisz...

- I pójdę do więzienia!(...) Ja tego nie zrobię!

- Albo podpisujesz papiery, albo cię sprzedam do tureckiego burdelu w Berlinie! Odpracujesz dług ojca tak czy inaczej... W jaki sposób, zależy od ciebie!

Jowita okaże się jednak sprytniejsza, niż bandyta przypuszczał... I choć papiery, które podsunie jej kochanek, w końcu podpisze... chwilę później ucieknie. Zabierając nie tylko feralne dokumenty, ale też należący do Bondy laptop – z dowodami na jego nielegalne interesy. Mafia od razu zacznie dziewczynę ścigać – oraz Patryka (Konrad Skolimowski), gdy ten zdecyduje się siostrze pomóc - ale przed kolejnym atakiem obroni ją Celina (Orina Krajewska).

- Nic wam się nie stało?

- Chyba uratowałaś nam życie...

Następnego dnia Jowita poprosi za to Brońską, by pomogła jej złamać zabezpieczenia w komputerze Bondy – tak, by mogła zdobyć kompromitujące go dowody. Celina z początku odmówi:

- Nie wezmę od ciebie kradzionego laptopa, a już na pewno nie będę szukać speca, który się do niego dobierze!(...) Idź z tym na policję, zanim sprawy zajdą za daleko...

Chwilę później Jezierska dostanie jednak wiadomość ze zdjęciem Patryka... A wtedy obie zrozumieją, że kolejną „rundę” wygrał Bonda.

- Mają mojego brata… Teraz mi wierzysz?! Ja nie mam wyjścia! Muszę się dostać do tego kompa!!!

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - jak zwykle od poniedziałku do piątku godz. 20:10!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE