M jak miłość: odc. 1617 - streszczenie. Syn Asi wpadnie w tarapaty, a w Grabinie wybuchnie kłótnia

2021-11-28 10:15 ek
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość 1617 streszczenie odcinka. Co wydarzy się w życiu bohaterów? Okazuje się, że w Grabinie wybuchnie kolejna kłótnia między Kisielową, a jej nowym sąsiadem. Oprócz tego w miłosne tarapaty wpadnie Wojtek - syn Asi. Co jeszcze wydarzy się w 1617 odcinku? Przeczytajcie streszczenie odcinka, którego emisja będzie miała miejsce 29 listopada.

M jak miłość odcinek 1617 - streszczenie

Na początek: w Grabinie wybuchnie nowa kłótnia! Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) znów ruszy na wojnę i tym razem za cel obierze nowego sąsiada: Patryka Janosza (w tej roli Piotr Bulcewicz). Mężczyzna zacznie remontować swój dom i przy okazji zniszczy fragment lokalnej drogi. A krewka seniorka od razu zaprotestuje.

M jak miłość, odcinek 1617: Kisielowa rzuci się pod koła samochodu! Tak się skończy wojna pani sołtys z sąsiadem

- Jeśli nie naprawi pan drogi… daję panu słowo, nie przejedzie nią już żadna pańska ciężarówka! Chyba, że po moim trupie!

Z kolei Budzyńscy (Anna Mucha i Krystian Wieczorek) znów zajrzą do siedliska, gdzie spotkają się z Anitą (Melania Grzesiewicz) i Kamilem (Marcin Bosak). Dwie zakochane pary, piękna pogoda – wspólny weekend będzie się zapowiadał rewelacyjnie. Gryc zdradzi jednak Budzyńskiemu, że… wcale nie jest tak zakochany, na jakiego wygląda.

- Jest super, seks taki, że ziemia drży jak przy uskoku San Andreas!(…) Problem w tym, że dawno nie byłem w stałym związku i... trochę się gubię. Lubię Anitkę, ale… mam jej składać jakieś obietnice? W sensie, że będzie ciąg dalszy czy coś?…

- A chciałbyś, żeby był jakiś... ciąg dalszy?

- No właśnie… sam nie wiem.

Anita wyzna za to Magdzie, że – choć broniła się przed tym z całych sił – Kamil naprawdę podbił jej serce...

- Wydawało mi się, że mam wszystko pod kontrolą. Niczego od niego nie chcę, niczego się nie spodziewam... Ale to jedna wielka ściema...

- Nie mów, że… O, cholera.

- No właśnie… cholera

W miłosne tarapaty wpadnie także Wojtek (Feliks Matecki), syn Asi. Junior wybierze się do Grabiny z Martyną (Nadia Smyczek) – koleżanką, która od niedawna zaczął "adorować"… i zapomni, że na ten sam dzień zaprosił już na wieś Olę (Oliwia Dąbrowska), swoją „dziewczynę numer dwa”. A gdy obie nastolatki się spotkają, młody donżuan od razu tego pożałuje!

- Wiesz, kim jesteś?! Podłym, zakłamanym draniem!

- Ola, strasznie cię przepraszam, po prostu pomyliłem się z tym SMS-em…

- Ja też się pomyliłam… co do ciebie!

- Myślałam, że jesteś fajnym gościem… A ty, za moimi plecami, umawiasz się z kimś innym?!

- Jezu, Olka, to wy… wciąż jesteście razem?(…) Spotykamy się przecież już od początku wakacji… Okłamywałeś nas obie? Jak mogłeś?!

- Gratuluję nowego chłopaka. Zdążyłaś od razu poznać go z najlepszej strony…

- Wracam do domu!

- Ja też!

- Poczekajcie! Dajcie mi się wytłumaczyć…

Za to w finale: ciąg dalszy miłosnej burzy w sercu Asi (Barbara Kurdej - Szatan)… W nowym odcinku Chodakowska wpadnie przypadkiem w kawiarni na Leszka (Sławek Uniatowski) i przy okazji pozna też swoją następczynię: Luizę (Dominika Kryszczyńska).

- Kochanie… Zostawiam cię na sekundę samego, wracam, a tu przy tobie, widzę, takie miłe, damskie towarzystwo... Może nas przedstawisz?

- Oczywiście... To jest Joasia. Moja… znajoma...

A kilka godzin później… Krajewski zjawi się nagle na Wietrznej i na nowo wyzna Asi miłość!

- Chcę, żebyś wiedziała, że byłaś i zawsze będziesz najważniejszą kobietą w moim życiu... Nic i nikt tego nie zmieni... Nigdy.

- Przestań... Nie mogę tego słuchać! Co z tobą jest nie tak?... Żenisz się z inną kobietą, przychodzisz do mnie i opowiadasz takie rzeczy?! Jesteś podły!

- Dobrze wiesz, że gdybyś tylko była wolna…

- Jestem wolna!

- A Michał, a ślub?... A wasze... dziecko? Przecież jesteś z nim w ciąży… Myślisz, że o tym nie wiem?!

- Poczekaj! Rozmawiałeś z Michałem, tak? I on ci o tym wszystkim powiedział?… Okłamał cię. Nie jesteśmy razem... i nie jestem w ciąży!

- Leszek, ja... przecież wiesz, że... nadal cię kocham…

Czy Joasia będzie w końcu szczęśliwa i… zobaczymy w serialu kolejny ślub? Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu – zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE