Streszczenia

“Barwy szczęścia” 2948, 2949, 2950, 2951, 2952: STRESZCZENIE. Ksawery zrozpaczony! Nie zniesie rozstania rodziców?

2024-02-26 16:57

“Barwy szczęścia” - co wydarzy się w nowych odcinkach? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów popularnego polskiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinków 2948, 2949, 2950, 2951 i 2952, oraz szczegóły ich emisji.

“Barwy szczęścia” - co nowe odcinki oznaczają dla naszych ulubieńców? Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu? Streszczenia odcinków 2948, 2949, 2950, 2951 i 2952, które ukażą się pod koniec lutego znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: “Na Wspólnej” - Damian ma nową adoratorkę. Nie wróci już do Moniki?

Barwy szczęścia 2948 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2948. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Humor Oliwki psuje rozmowa z influencerką, Ewą Poraj. W zamian za dalszą reklamę kremów, dziewczyna żąda od niej udziału w zyskach. Zbrowska w końcu rezygnuje ze współpracy. Tomasz, chcąc przywrócić ukochanej uśmiech, zaprasza ją na weekendowy wypad do Włoch. Z kolei Dwoicki więzi Łukasza, próbując zmusić dziennikarza do przyjęcia łapówki i przed wypuszczeniem “gościa” na wolność grozi także jego rodzinie. Kasia - zaniepokojona, że mąż nagle przestał się do niej odzywać - zostawia dzieci pod opieką Mariusza i jedzie do Warszawy, by odnaleźć ukochanego. Gdy ten wreszcie wraca do domu i wyznaje, że ich rodzina znów jest w niebezpieczeństwie, Sadowska wybucha i żąda, by poddał się terapii, bo jest “uzależniony od adrenaliny”. Paulina z Ksawerym wykorzystują fakt, że ich opiekunem został Mariusz i sprytnie próbują go zniechęcić do Kasi. Tymczasem Malwina z Hermanem cieszą się z pierwszych chwil z Rozalką. Małą odwiedzają w szpitalu kolejni goście: Małgorzata, Jerzy oraz Rawiczowa, która postanawia zostać jej ulubioną “ciocią”.

Barwy szczęścia 2948 - gdzie i kiedy oglądać?

2948. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2949 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2949. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Aldona i Borys wciąż mają nadzieję na dziecko, ale badanie u ginekologa wyklucza ciążę. Oliwka zagląda o poranku do Madzi i zastaje u niej Wiktora, o czym od razu donosi Kępskiemu. Madzia zdradza później przyjaciółce, że lubi chłopaka, ale na poważny związek nie czuje się gotowa. Wiktor wyznaje ojcu, że jest naprawdę zakochany. Z kolei Łukasz udaje, że zgodził się na współpracę z Dwoickim, ale jest w stałym kontakcie z Marcinem. Podczas konferencji prasowej Sadowski kompletnie pogrąża szefa - otwarcie wskazując go jako winnego oszustwa. Biznesmen zostaje aresztowany. “Ochroniarz” Dwoickiego jednak ucieka, a później kolejni bandyci próbują porwać Kasię, atakując ją na oczach przerażonych dzieci. Sadowską ratuje w końcu Majak, który cały czas obserwował rodzinę z ukrycia. Mimo zatrzymania gangsterów, Kasia postanawia jednak uciec z Ksawerym i Paulinką do Izy, do Barcelony. Zapowiada Łukaszowi, że ma zostawić rodzinę w spokoju.

Barwy szczęścia 2949 - gdzie i kiedy oglądać?

2949. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 27 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2950 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2950. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Aldona po kolejnej wizycie u lekarza wraca załamana. Jej badania wykazują, że ma menopauzę. Grzelakowa zwierza się ze swoich problemów Reginie. A Borysa - równie przygnębionego - wspiera Vincenzo. Bonda świętuje z redakcją “Szoku” sukces po artykule o aresztowaniu Dwoickiego. Gdy Modrzycki prosi szefa, by na nowo zatrudnił Sadowskiego, gangster jednak odmawia. Łukasz zdaje sobie w końcu sprawę, że angażując się w śledztwo popełnił błąd, przez który może stracić rodzinę. Tymczasem Oliwka ma problemy przez Ewę Poraj, bo influencerka - z zemsty za zerwanie współpracy - informuje swoje fanki, że kremy, które dotąd promowała, wywołują reakcje alergiczne. Wcześniej Zbrowska próbuje porozmawiać z Madzią o jej związku z Wiktorem, co jej przyjaciółce wyraźnie się nie podoba. A w finale Madzia odkrywa, że chłopak postanowił zrobić sobie dla niej tatuaż - i jest w szoku.

Barwy szczęścia 2950 - gdzie i kiedy oglądać?

2950. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 28 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2951 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2951. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Kasia wraca z Ksawerym na rozpoczęcie roku szkolnego. Wyznaje Bożenie, że zdecydowała się odejść od Łukasza, bo naraził ją i dzieci na niebezpieczeństwo. Sadowski, choć nadal żonę kocha, zgadza się na rozstanie. Z kolei Malwina wychodzi z Rozalią ze szpitala, a w domu całą rodzinę odwiedza Rawiczowa. Emilka zaskakuje dorosłych i od początku otacza siostrę czułą opieką, ku radości Malwiny i Hermana. Tymczasem Oliwka odkrywa, że sprzedaż jej kosmetyków, po aferze rozpętanej przez Ewę Poraj, znacznie spadła. Madzia jest po atakach hejterów na przyjaciółkę bardzo wzburzona i kłóci się przez to z Wiktorem.

Barwy szczęścia 2951 - gdzie i kiedy oglądać?

2951. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 29 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2952 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2952. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: W dniu kontroli z urzędu skarbowego, Dominika od razu rozpoznaje Halicką. Ostro atakuje inspektorkę, wypominając jej związek z Robertem. Później urzędniczka do końca traci humor, bo gdy spotyka się ze Stefaniakiem, ten zaczyna flirtować z jej koleżanką z pracy. Sadowscy ustalają szczegóły swojego rozstania: wyprowadzki Łukasza i sprzedaży domu na wsi. Gdy mówią w końcu o swojej decyzji Ksaweremu, ten jest załamany i od razu protestuje.

Barwy szczęścia 2952 - gdzie i kiedy oglądać?

2952. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 1 marca 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

QUIZ: Rozpoznasz kultowe polskie seriale z lat 90. po jednym kadrze? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego serialu pochodzi ten kadr?
13 posterunek
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6