Streszczenia

“Na Wspólnej” 3779, 3780, 3781, 3782: streszczenie. Damian ma nową adoratorkę. Nie wróci już do Moniki?

2024-03-04 12:55

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3779, 3780, 3781 i 3782, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3779 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3779. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Miodowy tydzień państwa Żbików zaczyna się… fatalnie! Kasia i Darek przyjeżdżają na miodowy tydzień do małego hotelu w górach. Szukają relaksu i intymności, a tymczasem… ktoś podmienia im walizkę! Na dodatek Żbik zwraca uwagę na mężczyznę, który wykłóca się z obsługą hotelu. Darek blednie i wyraźnie chce uniknąć spotkania z delikwentem! Wygląda na to, że nie będzie to wymarzony wyjazd… Beata ma dość swojej pracy?! Beata i Paweł mają problem - Wójcikowa nie może dostosować godzin pracy do swoich potrzeb. Przy małym dziecku to niemożliwe. Na dodatek na postoju taksówek Beata popada w konflikt z kolegami: klientka chce jechać tylko z kobietą i nie interesuje jej kolejka - oznajmia, że ma złe doświadczenia z taksówkarzami! Wójcikowa bierze kurs, a później dowiaduje się, że… koledzy złożyli na nią skargę. Trafia ją szlag! Olę oddali od Czerskiego jego… córka?! Czerski dzwoni do Oli i chce się umówić. Młoda Zimińska odmawia – musi przygotować się do jutrzejszej rozprawy Adamowicza, walczącego o prawo do opieki nad córką. Po południu Ola jednak wpada do Mariusza – potrzebuje jego bliskości! Ich namiętne chwile przerywa… córka Czerskiego. Wszyscy troje są bardzo zaskoczeni, jednak Amelia ma dla taty większą rewelację – chce z nim zamieszkać!

Na Wspólnej 3779 - premiera i godzina emisji

3779. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 marca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3780 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3780. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Darek spotyka swojego prześladowcę sprzed lat! Żbikowie w hotelowej restauracji wpadają na wkurzającego gościa, którego Darek starał się unikać. Mężczyzna rozpoznaje Żbika i nazywa… “Kicią”! Okazuje się, że Joachim chodził z Darkiem do podstawówki i tam go gnębił! Pech chce, że obaj panowie wraz z żonami zostają uwięzieni w windzie - dochodzi do ostrych przepychanek! Ostrowski nieuleczanie chory?! Ostrowski ma ostry ból głowy – a przed nim operacja, w której ma mu asystować dr Agier. Łucja wyznaje Arkowi, że marzy o jej samodzielnym wykonaniu. I niespodziewanie tak się staje - podczas zabiegu Ostrowski ma nagłe zaburzenia widzenia! Przerażony Arek czeka przed szpitalem na żonę. Oświadcza Ewie, że chyba ma… guza mózgu! Ola walczy w sądzie jak lwica! Ola idzie do sądu cała w nerwach, lecz podczas rozprawy świetnie odpiera ataki świadków, którzy próbują oczernić jej klienta. Adamowicz trzyma nerwy na wodzy, jednak - gdy zostaje oskarżony o picie alkoholu podczas opieki nad dzieckiem - wybucha! Wieczorem Ola dzwoni do Czerskiego – czułej rozmowie przysłuchuje się córka Mariusza. Widać, że Amelia jest zła.

Na Wspólnej 3780 - premiera i godzina emisji

3780. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 5 marca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3781 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3781. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ostrowski w depresji?! Ostrowski bierze urlop na żądanie, nie informując nikogo o swoich problemach ze wzrokiem. Jest mocno podminowany i przekonany, że oślepnie! Ewa stara się uspokoić przerażonego męża… Tymczasem Hoffer jest zaskoczony tym, że Ostrowski oddał Łucji operację. Kiedy przyjaciel nie odbiera telefonu, Kamil odwiedza go w domu. Słysząc o dramacie Arka, natychmiast jedzie z nim do prywatnej kliniki! Kopciowa taksówkarką w firmie Beaty i Elizy?! Beata spotyka się z Elizą – mówi koleżance, że rzuciła pracę. Dziewczyny analizują plan założenia firmy taksówkarskiej tylko dla kobiet. Słyszy to Kopciowa – przysiada się do nich i proponuje, że… będzie dla nich jeździła! Beata jest w szoku, gdy słyszy, że Helena nie jeździ autem od pięciu lat. Jednak Kopciowa jest zdesperowana - prosi Wojtka o lekcje jazdy. Ona musi zostać taksówkarką! Bednarczuk załamana teraźniejszością, a młodzież przyszłością?! Bednarczuk przeżywa kryzys – jest podłamana swoim wiekiem i wyglądem. Ale Teresa nie zamierza się godzić ze starością! Wyznaje Dance, że chce umówić się na zabieg odmładzający… Tymczasem Grzesiek, Hela i ich przyjaciele muszą ostatecznie zdecydować o kierunkach swoich studiów. Nauczyciele doradzają, aby słuchali serca… Grzesiek Smolny zaskakuje wszystkich!

Na Wspólnej 3781 - premiera i godzina emisji

3781. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 6 marca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3782 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3782. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Sławek ma PTSD?! Sławek zostaje wypisany ze szpitala po tym, jak został postrzelony. Lekarz zaleca mu spokój i wsparcie psychologa. Jednak Dziedzic gra twardziela - twierdzi, że sobie poradzi. Niestety, już podczas powitania w domu doznaje ataku lęku słysząc krzyki. A kiedy strzela szampan, Sławek aż kuli się w sobie – jest kompletnie roztrzęsiony! Koszmar Bednarczukowej! Zimińska podziwia Teresę, która odważnie wybiera się dzisiaj na zabieg odmładzający. Wieczorem Tereska w klinice urody przeżywa… prawdziwy koszmar! Tymczasem w szkole pojawia się nowy nauczyciel historii, Olaf Matejko, który swoim stylem wzbudza sympatię młodzieży. Podczas lekcji próbnej bardzo ich zaskakuje. Na Zimińskiej również robi spore wrażenie… Monika załamana, Martyna wniebowzięta?! Monika jest załamana - jej syn kompletnie ją ignoruje. Cieślikowi się to nie podoba, ale Kajtek oznajmia mu, że mama bardzo go zawiodła. Renata próbuje pocieszyć siostrę - twierdzi, że wszystko się ułoży, że uratuje rodzinę. Cieślikowa wątpi - przy Damianie wciąż kręci się Martyna, która uważa go za ideał.

Na Wspólnej 3782 - premiera i godzina emisji

3782. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 7 marca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Koroniewska na starych zdjęciach z “M jak miłość”. Co stało się z Małgosią? Fani wciąż mają nadzieję, że wróci do Grabiny

Związki w Na Wspólnej. Czyją żoną była Ewa Nowak-Hoffer? Sprawdź się w tym prostym quizie!

Pytanie 1 z 12
Z którą z postaci NIE BYŁ Igor?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6