Bambi: The Reckoning - premiera, fabuła, obsada

i

Autor: Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News "Bambi: The Reckoning" - premiera, fabuła, obsada

Horrory

Morderczy Bambi nadchodzi. Reżyser obiecuje, że zrujnuje nasze dzieciństwo

2023-12-18 22:31

“Bambi: The Reckoning” to nie senny koszmar – wkrótce stanie się rzeczywistością. Makabryczna interpretacja kultowej bajki doczekała się nowego reżysera (za film nie odpowie jednak twórca “Miodu i krwi), oficjalnego opisu fabuły oraz przybliżonej daty premiery.

Morderczy Bambi w natarciu – co zobaczymy w “Bambi: The Reckoning”?

“Puchatek: Krew i miód” zapoczątkował modę na wątpliwej jakości straszaki z naszymi ulubieńcami z dzieciństwa w rolach głównych. Na drugi ogień idzie Bambi, który – zapewne za sprawą makabrycznej śmierci swojej maki – wyruszy w krwawą krucjatę. Serwis Bloody Disgusting donosi, że “Bambi: The Reckoning” ma przybliżyć nam losy matki i syna, którzy po przeżyciu wypadku samochodowego, stają twarzą w twarz z żądnym krwi jelonkiem-zabijaką (całość ma być utrzymana w klimacie “Rytuału” Netfliksa).

Za reżyserię nie odpowie jednak Rhys Frake-Waterfield, a Dan Allen – twórca koszmarnie przyjętych “Unhinged” i “It Came from Below”. Szykuje się zatem kino grozy klasy Z.

Szykujemy coś naprawdę przerażającego. (...) To będzie film, który zrujnuje wasze dzieciństwo. Spodziewajcie się makabry, łez, królików i... pewnego nieustępliwego jelonka-zabójcy. Brytyjska wieś w końcu doczeka się swojej “Godzilli” – zapowiedział reżyser.

“Bambi: The Reckoning” – kiedy premiera?

Co ciekawe, w roli głównej ujrzymy aktorkę z “Gry o tron”. Roxanne McKnee dała się poznać światu jako Doreah, ponętna służka Daenerys Targaryen, która dopuściła się zdrady w mieście Qarth (to ta, którą Matka Smoków uwięziła w pustym skarbcu pod koniec 2. sezonu). W pozostałych rolach wystąpią m.in. Nicola Wright i Tom Mulheron. Zdjęcia do filmu “Bambi: The Reckoning” mają ruszyć w styczniu, a premiery możemy spodziewać się pod koniec 2024 roku.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego – który z tych horrorów nie należy do uniwersum Obecności?
Najpopularniejsze horrory ostatnich lat - jak dobrze je znasz? QUIZ
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4