Andziaks

i

Autor: AKPA

Andziaks i Luka - kim są uczestnicy Azja Express? Ich losy śledzą miliony!

2023-04-29 19:43

Oficjalnie wiemy już, że program Azja Express powraca na antenę TVN. Wśród gwiazd trzeciej edycji formatu nie zabraknie twórców internetowych. O zwycięstwo zawalczą między innymi Andziaks i Luka. Ich życie w mediach społecznościowych śledzą miliony osób. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o jednej z najgorętszych par polskiej sieci.

Andziaks i Luka - kim są uczestnicy Azja Express 3? Chociaż młodsi użytkownicy sieci z pewnością znają ich doskonale, to w przypadku nieco starszych widzów ich obecność w hitowym formacie może okazać się niemałym zaskoczeniem. Andziaks i Luka nie są bowiem gwiazdami telewizji czy muzyki, a twórcami internetowymi, którzy jako jedni z pierwszych wykorzystali potęgę dostępnych w świecie online platform. Z pewnością wielu fanów Andziaks zapytanych o to, co jako pierwsze przychodzi im do głowy, gdy myślą o swojej idolce, odpowiedziałoby: vlogmasy. Angelika Trochonowicz, bo tak naprawdę nazywa się Andziaks, zbudowała w sieci potężne imperium. Na Instagramie śledzi ją blisko 900 tysięcy użytkowników, podobnie jak na YouTubie, za sprawą którego zasłynęła. Luka, jej mąż, także ma oddane grono obserwatorów. Sprawdźcie, co musicie o nich wiedzieć. Te podstawy trzeba mieć w jednym palcu, zanim włączy się 1. odcinek Azji Express 3. 

Azja Express wraca do TVN! Kiedy 3. edycja reality show?

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Andziaks - kim jest?

Chociaż Andziaks ma dopiero 25 lat, już ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zdecydowanie największymi z nich są udane małżeństwo z Luką i córeczka Charlotte, którą rodzice pieszczotliwie nazywają Szarlotką. Internautom imponuje także fakt, że w tak młodym wieku Angelika jest prawdziwą businesswoman. Widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzą relacje z jej zagranicznych podróży, jak również kupują rekomendowane przez nią produkty. Content youtuberki skupia się na modzie, urodzie i podróżach. Na swoim kanale Andziaks pokazała nawet film z porodu!

Luka - kim jest?

Kim jest natomiast Luka, mąż Andziaks? Luka Trochonowicz także jest youtuberem. Mężczyzna dołączył do platformy w 2016 roku i od chwili rozpoczęcia działalności zgromadził ponad 600 tysięcy obserwujących. Kontent 32-letniego Łukasza jest podobny do tego, jaki znajdziecie na profilu jego żony Andziaks.

HALKO! Fajnie, że wpadłeś! Zobaczysz tutaj życie moje i mojej rodziny! SIEMA NARA! :D - można przeczytać w opisie.

Andziaks i Luka w Azja Express 2023

Oficjalnie wiemy już, że Andziaks i Luka będą gwiazdami 3. edycji show Azja Express. Premiera wiosną 2023 roku.

Sonda
Wybierz ulubioną parę sieci!