Avatar 2

i

Autor: 20th Century Studios/Ferrari Press/East News Avatar 2: Istota wody - gdzie obejrzeć film w internecie?

Kinowe hity

"Avatar: Istota wody" dostępny w internecie! Gdzie obejrzeć drugą część kultowego filmu?

2023-06-07 9:47

"Avatar: Istota wody" to jeden z najgłośniejszych filmowych hitów ostatnich lat. Miliony widzów poszło do kina, aby obejrzeć kontynuację słynnego "Avatara" z 2009 roku. Teraz produkcję będzie można obejrzeć już w domu. Druga część hitu Jamesa Camerona będzie dostępna w streamingu. O jakim serwisie VOD mowa?

"Avatar" jest już uważany za klasyk kina. Kiedy w 2009 roku odbyła się premiera filmu Jamesa Camerona, świat był w szoku. Była to najbardziej dochodowa produkcja w historii. Przez wiele lat zapowiadano sequel. Niektórzy fani myśleli, że ostatecznie nie doczekają się premiery nowej części. Pod koniec 2022 roku film wreszcie trafił do kin. "Avatar: Istota wody" odniósł prawie tak samo spektakularny sukces, co poprzednik. Znalazł się w gronie trzech filmów, które zarobiły najwięcej w historii. Przychód ze sprzedanych biletów to ponad 2,3 miliarda dolarów. Teraz nie trzeba już iść do kina, aby obejrzeć "Avatara 2".  Sprawdźcie, gdzie szukać filmu online.

Avatar - jak dobrze znasz słynny film? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

"Avatar 2" - gdzie obejrzeć online?

"Avatar: Istota wody" trafi do streamingu. Potwierdzono, że od środy 7 czerwca 2023 produkcja jest dostępna w jednym z serwisów VOD. Chodzi o platformę Disney+. Film nie jest jednak do obejrzenia za darmo. Trzeba być subskrybentem serwisu. Dostęp kosztuje 28,99 zł miesięcznie. Za pakiet roczny trzeba zapłacić 289,90 zł.

"Avatar: Istota wody" - o czym jest?

Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z poprzednika i przybliży nam dalsze losy Jake'a i Neytiri, którzy muszą sprawdzić się w roli rodziców. Czy uda im się ochronić rodzinę przed nachodzącym z Ziemi niebezpieczeństwem?