Avatar - jak dobrze znasz słynny film? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

2022-10-04 16:43 Adrian Rybak
Avatar
Autor: Materiały prasowe

Avatar to jeden z największych hitów w historii kina. 13 lat temu świat zachwycił się historią o życiu plemienia na księżycu. W 2022 roku premierę będzie miał sequel. Z tego powodu wiele osób decyduje się na ponowne obejrzenie pierwszej części. Mamy dla was test, który sprawdzi waszą o wiedzę o filmie. Czy jesteście już gotowi na premierę Avatara 2.

Avatar to film, o którym 13 lat temu mówił cały świat. Był to pierwszy film w technologii 3D, a dodatkowo reżyserem był James Cameron, znany jako twórca Titanica. Scenariusz opowiadał historię niepełnosprawnego Sama, który decyduje się na specjalną misję na księżycu gazowej planety. Dzięki programowi Avatar udaje mu się udać na misję, aby zdobyć potrzebne informacje o samej Pandorze, jak i o zamieszkałym tam plemieniu Navi. Tam zostaje zaakceptowany przez stworzenia i musi podjąć decyzję, czy chce z nimi zostać, czy dokończyć zadanie i powrócić na Ziemię. Czy jesteście prawdziwymi fanami Avatara i jesteście gotowi na obejrzenie sequela? Sprawdźcie to odpowiadając na pytania w quizie, który zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Awantura o "Avatara": Polacy wychodzą z kin i żądają zwrotu pieniędzy. Powód jest kuriozalny

Avatar - co wiesz o filmie?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał piosenkę do Avatara?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE