Auto Hanki Mostowiak

i

Autor: YouTube.com/serialetvp Auto Hanki Mostowiak jest do kupienia!

Auto Hanki Mostowiak trafiło do SPRZEDAŻY. To w nim zginęła w kartonach!

2023-02-05 12:56

Auto Hanki Mostowiak jest do kupienia! Z pewnością wszyscy słyszeliście o słynnej scenie z serialu M jak miłość, w której postać grana przez Małgorzatę Kożuchowską ginie wjeżdżając samochodem w stertę kartonów. Śmiercią Hanki żyła cała Polska. Po wielu latach samochód z tej sceny trafił do sprzedaży.

Auto ze sceny śmierci Hanki Mostowiak może być twoje! Ten samochód może być więcej wart, niż niektórym się wydaje. Słynna "śmierć w kartonach" to jeden z najbardziej kultowych momentów w historii polskiej telewizji. Do tej pory wiele osób uważa, że zakończenie wątku postaci wykreowanej przez Małgorzatę Kożuchowską było absurdalne. Hanka, chcąc wyminąć przechodzącą przez drogę dziewczynkę, wpadła w stojące przy niej kartony. Jakiś czas później kobieta zemdlała, trafiła do szpitala, a tam umarła. Kartony przez długi czas były memem. Za ile można kupić samochód, który wykorzystano na nagrania tej historycznej sceny z M jak miłość?

Polski akcent w serialu Wednesday! Tylko nieliczni zauważyli ten moment

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Samochód Hanki Mostowiak do kupienia!

Samochód, który pojawia się w kultowej scenie z M jak miłość, to Mazda 626. Rok wyprodukowania pojazdu to 1996. Ma przebieg 105 tysięcy kilometrów. Za samochód trzeba zapłacić 16 tysięcy złotych. Pan Piotr, który jest jego właścicielem, zaznacza jednak, że ta kwota jest do negocjacji.

Auto trochę do ogarnięcia z racji tego, że już długo stoi. Ale ma mały przebieg i może jeszcze długo posłuży. Posiada oryginalny katalizator i jest na chodzie. Odpalane od czasu do czasu. Posiada przegląd i OC opłacone w grudniu na cały rok. [...] Jestem fanem samochodów marki Mazda. To konkretne auto wynajęte było na potrzeby filmu, a potem trafiło na sprzedaż. To właśnie wtedy kupiłem je w Warszawie. Teraz po latach postanowiłem je sprzedać - powiedział właściciel pojazdu w rozmowie z serwisem auto-swiat.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE