Austin Abrams jako Sentry w Thunderbolts Marvela? Miałby zastąpić Stevena Yeuna

i

Autor: HBO; Marvel Comics Austin Abrams jako Sentry w Thunderbolts Marvela? Miałby zastąpić Stevena Yeuna

Kino superbohaterskie

Gwiazdor “Euforii” superbohaterem Marvela? Nowe przecieki ucieszyły fanów

2024-01-15 13:15

Austin Abrams trafi do świata w Marvela? W sieci pojawiły się – na ten moment niepotwierdzone – pogłoski, jakoby ekipa Kevina Faigego zaproponowała gwiazdorowi “Euforii” zastąpienie Stevena Yeuna w roli Sentry’ego. Odzew miłośników Domu Pomysłów jest… mocno entuzjastyczny. Ile jest w tym jednak prawdy?

Austin Abrams jako Sentry w “Thunderbolts” Marvela? Miałby zastąpić Stevena Yeuna

Gwoli przypomnienia – Sentry to mocno niejednoznaczna postać znana z kart komiksów Marvela i jednocześnie bohater przypominający nieco marvelowego Supermana (zwłaszcza pod względem mocy i umiejętności). Początkowo miał się w niego wcielić znany z “The Walking Dead” i “Awantury” (za którą niedawno zgarnął Złoty Glob) Steven Yeun, ale przez decyzję o opóźnieniu prac nad filmem “Thunderbolts”, zmuszony był zrezygnować. I wtedy, ponoć, na scenę wkroczył Austin Abrams.

Austin Abrams to młody aktor, który zasłynął przede wszystkim rolą Ethana w “Euforii”, ale ma też na koncie występ choćby w “Zróbmy zemstę” od Netfliksa. Jak informują źródła Daniela Richtmana oraz DCULeaks, Abrams miał otrzymać propozycję przejęcia roli Sentry’ego, ale na obecną chwilę nie wiemy, czy ją przyjął. Ani czy ta informacja jest w ogóle prawdziwa – Marvel Studios milczy bowiem na ten temat. Fani z kolei wydają się być zadowoleni.

- Oby to była prawda.

- Zdecydowanie lepsza decyzja castingowa niż poprzednia.

- Jest młody, utalentowany, możemy dać mu szansę

… czytamy w komentarzach.

Są oczywiście też tacy, którzy narzekają, że Austin Abrams jest za chudy, za niski i w ogóle nie taki, ale jak wiadomo – dogodzić wszystkim się nie da.

Gwiazdor “Euforii” odrzucił rolę Supermana. Powód mocno zaskakuje

“Thunderbolts” – premiera i obsada. Kiedy film trafi do kin i kogo w nim zobaczymy?

Tytułowi Thunderbolts to drużyna antybohaterów, w której skład wejdą Yelena Belova (Florance Pugh), Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan), John Walker/U.S. Agent (Wyatt Russell), Red Guardian (David Harbour), Taskmaster (Olga Kurylenko) oraz Ghost (Hannah John-Kamen). Za reżyserię odpowiada Jake Schreier, a premierę zaplanowano na 25 lipca 2025 roku.

Angus Cloud w pośmiertnej roli. Jest zwiastun horroru “Abigail”

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Staz Nair i Djimon Hounsou: “Rebel Moon”: gwiazdy nowego filmu Netfliksa o współpracy z Zackiem Snyderem i walce ze Strażnikami Galaktyki