Ashton Kutcher powraca na łono komedii romantycznych. O czym opowie "U mnie czy u Ciebie"?

2023-02-02 13:46 Natalia Nowecka
U Ciebie czy u mnie? to nowa komedia romantyczna Netfliksa. O czym opowie?
Autor: JoJo Whilden / Erin Simkin / Netflix © 2022 "U Ciebie czy u mnie?" to nowa komedia romantyczna Netfliksa. O czym opowie?

Ashton Kutcher i Reese Witherspoon gwiazdami komedii romantycznej Netfliksa. O czym opowie film "U mnie czy u Ciebie?" i kiedy możemy spodziewać się premiery?

"U Ciebie czy u mnie?" to film na podstawie oryginalnego scenariusza autorstwa Aline Brosh McKenny ("Diabeł ubiera się u Prady", "Crazy Ex-Girlfriend"), który zarazem będzie pełnometrażowym reżyserskim debiutem scenarzystki. W rolach głównych zobaczymy gwiazdę "Wielkich kłamstewek" i "Legalnej blondynki" - Reese Witherspoon, oraz powracającego do świata komedii romantycznych Ashtona Kutchera.

"U Ciebie czy u mnie?" to nowa komedia romantyczna Netfliksa. O czym opowie?

Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre. Premiera już 10 lutego 2023 roku na Netfliksie

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE