Anna Derbiszewska Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Anna z "Rolnik szuka żony" o śmierci taty. Podzieliła się wzruszający wyznaniem

2024-04-18 10:27

Anna Derbiszewska z "Rolnik szuka żony" związana jest z Jakubem Manikowskim, którego poznała w programie. Para spodziewa się dziecka, które urodzi się lada moment. Ania zrobiła na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał o to, jak poradzić sobie ze śmiercią kogoś bliskiego. Ania skomentowała to dosyć osobiście i wzruszająco. Kilka lat temu zmarł jej tata.

Ania z "Rolnik szuka żony" zorganizowała na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. W jednym z pytań pojawiła się wzmianka, o śmierci bliskiej osoby. Ania podzieliła się wzruszającym wyznaniem.

Anna z „Rolnik szuka żony” o terminie ślubu. Kiedy powie sakramentalne „tak”?

Ania z "Rolnik szuka żony" o śmierci kogoś bliskiego

Na Instagramie Ani pojawiła się seria Q&A. Jeden z internautów zapytał: "Jak poradzić sobie po śmierci mamy?". Na odpowiedź Anny nie trzeba było długo czekać: "Ciężka sprawa, na to nie ma odpowiedniej rady, czy recepty. Pięć lat temu zmarł nagle mój tata. Było mi bardzo ciężko, lecz z biegiem czasu człowiek przyzwyczaja się do życia bez tej najbliższej osoby... Trzeba to samemu przeżyć w zgodzie ze sobą" - podsumowała Ania. "Ze wszystkich moich przeżyć, uważam, że to było najgorsze, co mogło mnie spotkać w życiu. Ale na to nie mamy wpływu, kiedy nasza godzina wybije czy naszych bliskich. Takie są koleje losu" - czytamy.

Anna z "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do porodu. "Ostatni trymestr jest cięższy"

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski spodziewają się synka. Para poinformowała na Instagramie, że gdy tylko się urodzi, o wszystkim poinformują swoich fanów. Ania poznała Kubę w 10. edycji "Rolnik szuka żony".

Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony się rozstali?! W sieci pojawił się wpis