anna derbiszewska

i

Autor: AKPA

sesja ciążowa

Anna i Jakub z „Rolnik szuka żony 10” spodziewają się syna. Oto ich ciążowa sesja

2024-03-19 13:37

Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony 10” to jedna z najbardziej zaskakujących par minionej edycji. Najpierw mało kto dawał im jakiekolwiek szanse, a później okazało się, że spodziewają się dziecka. Wiadomo już, że na świecie powitają chłopca. Wiadomo, że Ania już niedługo urodzi. Na Instagramie pochwalili się kadrami z ich sesji ciążowej.

Ania Derbiszewska i Jakub Manikowski ogłosili w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony 10” radosną nowinę. Para spodziewa się dziecka. Wiadomo już, że będzie to chłopiec. Ania pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z sesji ciążowej. Trzeba przyznać, że ciąża jej służy.

Anna z „Rolnik szuka żony” o swoim dziecku. Odpowiedziała na pytania o jego imię

Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony 10” w sesji ciążowej

W Wigilię 2023 Kuba oświadczył się Ani, a fani zaczęli dopytywać o ich ślubne plany. Ania skomentowała, że ślub ma się odbyć, jak ich maluch będzie już na świecie. Z pewnością będzie jednym z najbardziej honorowych gości. Wielbiciele pary mają teraz inne powody do radości. Ania zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z ich sesji ciążowej. „W oczekiwaniu na naszego małego księcia” - napisała w opisie przyszła mama. W komentarzach pojawiła się lawina ciepłych i pozytywnych komentarzy: „Ale piękne zdjęcia. Aniu wyglądasz cudownie. Szczęśliwego rozwiązania”, „Ciąża to piękny czas”, „Cudowna sesja. Dużo zdrówka dla mamy i królewicza”, „Cudownie wyglądacie” czy „Piekni zakochani trxymam za was mocno kciuki za wasza milosc”. Jedna z internautek zapytała w komentarzu: „Na kiedy termin?”. Kuba Manikowski odparł, że „jeszcze chwila”. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy malucha na własne oczy.

Ania z "Rolnik szuka żony" już urodziła? Pokazała nagranie z noworodkiem

Tutaj mieszka Anna z „Rolnik szuka żony”