wzruszające

Anna Mucha przekazała smutną wiadomość. Celebrytka zrobiła to na wizji

2024-04-09 11:25

Anna Mucha zasłynęła z serialu "M jak miłość". Jej kariera rozwinęła się w bardzo szybkim tempie. Aktualnie jest jedną z jurorek w programie "Czas na show. Drag Me Out". Na swoim Instagramie opublikowała wideo, na którym cała rozpłakana przekazała smutną wiadomość.

Anna Mucha opublikowała na swoim Instagramie krótkie wideo z programu "Czas na show. Drag Me Out". Na planie nie wytrzymała i zalała się łzami, a wszystko zarejestrowały kamery. Nie zabrakło smutnego i łamiącego serce wyznania.

Czas na Show: Drag Me Out - kiedy w tv? Dni i godziny emisji

Anna Mucha zalana łzami

Chociaż zasłynęła z serialu "M jak miłość", to jej filmografia jest zdecydowanie dłuższa. Regularnie występuje w teatrze oraz gra w kinowych super produkcjach. Od niedawna jest jedną z jurorów w programie rozrywkowym "Czas na show. Drag Me Out". Widzowie byli dość sceptycznie nastawieni do nowego programu, ale tak to już bywa z nowymi rzeczami. Nie da się jednak ukryć, że show wzbudza wiele kontrowersji. Jednocześnie dostarcza także wiele skrajnych emocji i unikatowych wrażeń. Anna Mucha nie wytrzymała po występie Michała Mikołajczaka i Gąsia. W jednym z odcinków zalała się łzami i ze smutkiem przekazała wiadomość. Celebrytka opowiedziała o koszmarze, jaki dotyka dzieci ze środowiska LGBT. "Żyjemy w kraju, w którym co roku statystyka dotycząca samobójstw wśród dzieci rośnie, ponieważ żyjemy w kraju, w którym jeszcze do niedawna istniały strefy wolne od LGBT" - przekazała Mucha. "To, co wy robicie, biorąc pod uwagę ile dzieci w samotności, albo w swoich pokojach, przeżywa piekło, to jest wyzwolenie tych dzieci i być może to jest przez drag, przez żart, przez robienie show, ale chciałam wam bardzo za to podziękować" - powiedziała celebrytka.

Widzowie zachwyceni "Czas na show. Drag Me Out". Program TVN hitem wiosennej ramówki? "Światowy poziom"

Anna Mucha urodziła się 26 kwietnia w 1980 roku w Warszawie. Jest aktorką, prezenterką i modelką. Aktywna zawodowo pozostaje od 1990 roku. Od 2003 do 2007 roku była związana z Kubą Wojewódzkim. Później związała się z Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci - Stefanię i Teodora. Stefania urodziła się w 2011 roku, a Teodor w 2014. Od 2020 roku jest w związku z Jakubem Wonsem.

Anna Mucha nie wytrzymała. Tak zemściła się na hejterach

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza